Wpis z mikrobloga

Teraz wyobraźmy sobie, że we wczorajszym Trzecim Śniadaniu przy stole siedział również nasz doktorek.

Skończyłoby się jak w debacie z Korwinem - nerwowy, zestresowany uśmieszek i tylko "tak, tutaj się zgadzam hehe". "Tak ma pan rację w tej kwestii".

Ale to by była kompromitacja ( ͡ ͜ʖ ͡)

#napierala #bestiazewschodu #kanalzero #trzeciesniadanie
Mjj48003 - Teraz wyobraźmy sobie, że we wczorajszym Trzecim Śniadaniu przy stole sied...

źródło: Trzecie śniadanie doktorka

Pobierz
  • 99
@Zayatzz: Ty go tak gruzujesz doktorze habilitowany, ale możesz mieć rację. Biedny, zagubiony chłopczyk, który udaje butę, a to tak naprawdę krzyk rozpaczy. Prośba o dostrzeżenie. Ech, członku. Tego się tak nie robi. To nie konfederacja. Musisz zagadać. Umówić się. Daj już spokój tym zwierzętom i nie wysyłaj takich rzeczy do @Zayatzz. Jeśli chcesz się umówić, to zagadaj normalnie. Po człowieczemu.

PS. @getin nie dziwię ci się. Gdybym był po
Goatlord - @Zayatzz: Ty go tak gruzujesz doktorze habilitowany, ale możesz mieć rację...
@Zayatzz: Nie wiem, na razie kolega trolluje na wykopie. Jest w etapie gniewu. Szuka autorytetu. Pewnie dlatego propsuje ciągle konfę. Tam jest wielu silnych mężczyzn, którzy go zdominują. Np. na strzelnicy?

PS. Jaśmina, ach Jaśmina.
@Zayatzz Czyli widać, że nie oglądał. @getin: Jak to jest? Afirmować typa, który przez miesiące, ciebie i kolegów konfiarzy chciał nie tylko delegalizować, ale i odstrzelić. Ja tam was, podnóżków nie lubię, ale daleko mi do takiego radykalizmu. Może i chcesz legalizować zoofilię jak twierdzi @Zayatzz, no ale mimo wszystko jesteś jednostką ludzką. Słabą, złą i uszkodzoną, ale jednak ludzką.
@Goatlord: nie założę się, ponieważ bym przegrał ;] Ale jedną rzecz mnie zastanawia. Ten bez wątpienia zły i zaniedbujący higienę osobistą pół-człowiek zapytał się nas, ile jako trolle zarabiamy. Jakbym już gdzieś kiedyś słyszał taką sugestię. Też w kontekście Bartosiaka ;] Ej, to było w sumie niegrzeczne! Nie potrafiłbym robić tego za pieniądze 😀