Wpis z mikrobloga

Teraz wyobraźmy sobie, że we wczorajszym Trzecim Śniadaniu przy stole siedział również nasz doktorek.

Skończyłoby się jak w debacie z Korwinem - nerwowy, zestresowany uśmieszek i tylko "tak, tutaj się zgadzam hehe". "Tak ma pan rację w tej kwestii".

Ale to by była kompromitacja ( ͡ ͜ʖ ͡)

#napierala #bestiazewschodu #kanalzero #trzeciesniadanie
Mjj48003 - Teraz wyobraźmy sobie, że we wczorajszym Trzecim Śniadaniu przy stole sied...

źródło: Trzecie śniadanie doktorka

Pobierz
  • 99
@Mjj48003: case Krzysztofa Prąciarza. Odgrażał się Stanoskiemu, że gdyby miał okazję, to by go wyjaśnił i zgasił, jak peta. No to dostał taką szansę. Wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Pozbawiony scenariusza, możliwości edycji i zmuszony do konfrontacji w czasie rzeczywistym, wyrwany ze strefy komfortu Kśek przygarbiony wpatrywał się tylko w podłogę i mamrocząc pod nosem wyparł się wszystkich swoich poglądów. Prałat jest dokładnie taki sam. Rambo to on jest tylko
idź i podejmij z nim dyskusję, masz moje błogosławieństwo ;]


@Zayatzz: nie ma sensu, bo on nie odpowiada na trudne pytania, np. w jaki sposób rosja zaatakuje Polskę (strategia, liczby, rodzaj sprzętu)
@getin: no to się nie pucuj, co to niby byś zrobił, skoro sam przyznajesz, że to bez sensu ;] Snucie wizji o robieniu rzeczy, o których uważa się, że są bezsensowne, a więc bezcelowe, jest co najmniej niemądre ;]
@getin: napisałeś wprost, że gdybyś podjął z nim dyskusję to... A ja na to: to podejmij z nim dyskusję! Ty mi na to: podejmowanie z nim dyskusji byłoby bez sensu! Na co ja skonstatowałem: no to po wuj snujesz wizję, że coś byś zrobił w określonych okolicznościach, skoro sam uważasz to za rzecz bezsensowną. To dokładnie jest przebieg tej quasi-rozmowy. Ciągłość logiczna jest zachowana. Widzę, że jesteś dopiero początkującym edgelordem, bo
nie ma sensu, bo on nie odpowiada na trudne pytania, np. w jaki sposób rosja zaatakuje Polskę (strategia, liczby, rodzaj sprzętu)


@Zayatzz: może masz wadę wzroku też, a obrażanie zostaw dla swojej rodziny patusie
@getin: To nie jest zadane pytanie, zwolenniku legalizacji zoofilii. Pytanie kończy się znakiem zapytania, dzięki któremu można odróżnić poszczególne formy zdania. Gdybyś chciał się mnie o coś zapytać, wówczas napisałbyś: czy możesz mi wskazać fragment, w którym Bartosisk odpowiada na to i tamto. A ja na to odrzeklbym, zgodnie z prawdą, że nie mogę, poniewaz tego nie wiem. Ba! Nawet mnie to nie interesuje, ponieważ osoba Bartosiaka lata mi kolo wuja
To nie jest zadane pytanie, zwolenniku legalizacji zoofilii.


@Zayatzz: pisze pedał co wali konia do farmazoniarza, weź te se swoje odp. zostaw dla starej i te znaczki ";]" których nawet nie potrafisz poprawnie używać xD jaka tępizna w tej trolowni, mam nadzieję, że chociaż dobrze płacą patusiarni
@getin: Nigdy nie waliłem konia do Napierały, to raz. Dwa, nie pisze się "pedał", ponieważ to jest obraźliwe i wulgarne. Pisze się "osoba homoseksualna". Nie jestem osobą homoseksualną, ale nawet jeśli bym był, to co z tego? Pytam się, ponieważ użyłeś tego, w charakterze obelgi, co czyni cię homofobem. Czyli nie dość, że chciałbyś zalegalizować zoofilię, to jeszcze pogardzasz homoseksualistami. Trzecia sprawa, ty kiszony śledziu, pisze się "troll", a nie "trol"!
@getin: wiesz co jest najzabawniejsze w doktorku? ze moglby tam z powodzeniem wczoraj siedziec z bartosiakiem zamiast tych no-name'ow, ktorzy w zasadzie nic ciekawego nie mieli do powiedzenia, tylko brakuje mu dystansu, testovironowego czystego luzu, no i najwazniejsze NIE JEST STRATEGIEM! dyskujsa z ludzmi to jest rodzaj gry wojennej, GRY KOMPUTEROWEJ, jakby to wiedzial i sie do tego stosowal to bylby uznawany za powaznego doktora, ale jest tylko doktorkiem bo nie