Wpis z mikrobloga

#yanek ciekawe czy janeczek odniesie sie do psycha sitting w kolejnym filmie ale znajac tego czlowieka to odpali kamere, zacznie sie sztucznie usmiechac, powie ze jest rewelacyjnie i czuje sie ekstra, wazne ze ultra lekko sie czuje po tej fali krytyki którą nazywa hejtem. Ja czytałem komentarze i tam bardzo ale to bardzo malo hejtu miał a jak cos to usuwał od razu, ale dla niego hejt jest to jak ktos napisze ze sie spali XD
  • 13
  • Odpowiedz
@lukies2221: jestem pewien ze w kolejnym filmie powie ze przemyslal sobie sam wszystko i jednak zmienia caly koncept znow i bedzie wychwalal jak to sam wszystko wymyslil i moze wspomnie cos o przebrzydlych hejterach ktorzy nic nie doradza tylko hejtuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lukies2221: Drodzy widzowie wy się nie znacie na budowie kampera, to jest jego myśl techniczna i najwyżej nie będzie z niej korzystał, ale w końcu mam swojego wymarzonego cumpera. Nie oglądałem całego filmu ale on twierdzi, że Druttciatto jest w 80% skończony, mi wygląda na 50%. Fotowoltaika już została podpięta?
  • Odpowiedz
@lukies2221: Janek wyłączył komentarze bo hejterzy życzyli mu w nich śmierci (groźba spalenia się w busie), ale on na nich nie zważa i będzie dalej parł ku sukcesowi swoją drogą, tyle że bez komentarzy żeby jego tato się nie stresował że ktoś go chce zabić.
  • Odpowiedz
@lukies2221: mysle ze pare prostych rzeczy poprawi jak np wydech webasto w złą strone i pewnie zaizoluje jakims gownem ze smietnika potrójnie. Natomaist wątpie ze zrezygnuje z piecyka bo jakis mariusz mu tak doradził ze on tak miał i było cacy wiec sie #!$%@? znacie hejterzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie widzę też, żeby miał kupować specjalną butlę skoro ta jest dobra i tania, tam jeszcze przypominam
  • Odpowiedz
@lukies2221: Janko mógł od tego zacząć. Na początek panele fotowoltaiczne i łózko a później jak wróci dokładać kolejne elementy do busa. Byłby to taki stan jak w dublo a miałby większe łóżko + więcej miejsca. Resztę odpalałby na dworze grill na dworze, mycie się z kanistra jak poprzednio. Ludzie jakby zobaczyli jak chłop jest ambitny i nawet w takich warunkach jedzie szukać z pasji to wrzuciliby mu do skarbonki jakiś hajs.
  • Odpowiedz
@szkolna18: Wiem, ale nie mogę mu zarzucić, że jest tam po to by zbierać przelewy BLIK ponieważ każdy praktycznie z tego uniwersum podaje w opisie numer kontaktowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz