Wpis z mikrobloga

128 jest wystarczające do gierek? Ewentualnie jeśli nie, to taką 512 łatwo potem odsprzedać z małą stratą na olx, jeśli ten VR mi nie siądzie na dłuższą, hehe, metę?
Często musicie usuwać gierki mając tego 128? Jest to uciążliwe? Raczej chciałbym grać bez podpinania kompa, typowa rekreacja, że zakładam na łeb i się bawię.
#metaquest #quest3 #vr #konsole
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@Hakunamatata57: a ile tego miejsca zajmuje sam system? I ile tych gier wchodzi, mniej więcej, jednocześnie? Trochę mnie zaskakuje ta "lekkość" gier na VR, kiedy komórkowe gówienka są napompowane...
  • Odpowiedz
@Ranger ja mam 128gb i oculusa od chyba 4 lat. Nigdy nie brakło mi miejsca, teraz mam z 10 gierek, ale gram też przez PC. Na oculus mam raczej takie “sportowe” gierki typu bilard, tenis, mini golf
  • Odpowiedz
@Ranger: ja polecam, bo sam sobie kupilem: Soczewki do mojej wady nakladane, pasek bobovr na amazonie, bo ten fabryczny jest gowniany oraz przednia poduszke inna taka co nie bedzie wchlaniac potu, bo glownie gram teraz w fittnesowe giereczki. Jak bedziesz jakas to ci dam rabat a ty 25 procent dostaniesz
  • Odpowiedz
warto jeszcze jakieś gadżety od razy dokupić na start, czy to co w pudle jest ok i samemu już wyczuję, co by się przydało kiedyś?

@Ranger: Nie spiesz się z tym, najpierw sprawdź czy VR w ogóle ci podejdzie.
Potem sam zdecydujesz czy i co warto dokupić. Taki zastaw z pudełka na start jest wystarczający.
  • Odpowiedz
@Ranger ja od razu miałem problem z nakładka, bo mnie uczulała i cała twarz miałem wysypana, ale zgłaszałem do jakiegoś tam programu Oculus i wysłali mi za darmo zamiennik skórzany bodajze
  • Odpowiedz
@Ranger noszę okulary (myślę że to ważna informacja) i po pół roku używania gogli nie kupiłem żadnego akcesoria. Jakbym miał coś dokupić (na razie nie mam zamiaru) to chyba najpierw kupiłbym lepszą osłonę twarzy, a później ewentualnie jakiś uchwyt na głowę (zamiast tej gumy). Przypuszczam też że jak będę grał z dwa lata to będę musiał też dokupić opaskę z powerbankiem (dopuszczam możliwość utraty sprawności baterii - fabryczna wystarcza na 2h). P.
  • Odpowiedz
i po pół roku używania gogli nie kupiłem żadnego akcesoria


@Hakunamatata57: nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak cierpisz używając fabrycznej wkładki(?) do twarzy. Jedyny obowiązkowy zakup to właśnie ta wkładka, komfort kosmicznie rośnie i nic nie boli, nawet z tą gumą da się żyć ale wkładka obowiązkowo dla Q3.

@Ranger: tylko i wyłącznie 128, większa ma dwie wady - nie przyda się i strasznie straci na wartości bo ..nie
  • Odpowiedz
  • 0
@ketiow normalnie podałeś dane z recepty?
Kupowałem kilka razy oprawki + soczewki z Ali i sobie chwalę firmę Bclear
Mógłbyś podać link do Twoich,bo szukałem dzisiaj co prawda,ale z polecenia to zawsze pewniej.
  • Odpowiedz