Wpis z mikrobloga

  • 2
Tak, bo na np. mam 3 km do pracy i jeśli warunki sprzyjają, to by dowieźć moje 95 kg mięsa do miejsca pracy angażuje rower albo e-bajka o wadze 25kg a nie 1500 kg auto.
  • Odpowiedz
chodzi o to że jazda na rowerze zrobi z ludzi małpy?


@Janusz_Conway: nie, o to że chcą nas cofnąć w rozwoju aby rzekomo pogoda była lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobacz sobie np. to z brytyjskiego think-tanku (rządowo-uniwersyteckiego), idzie jeszcze trochę dalej, gdyż zamiast net zero, lansuje absolute zero. .Szczególnie polecam kolumnę "2050" na przecięciu z wierszami "flying" oraz "shipping". Gdyby ktoś miał wątpliwości, shipping
szpongiel - >chodzi o to że jazda na rowerze zrobi z ludzi małpy? 

@JanuszConway: ni...

źródło: roadmap-01

Pobierz
  • Odpowiedz
@KW23: to chyba dobrze że nie chcemy się dalej uzależniać od ropy od ruskich i arabusów a zamiast tego wybieramy ekologiczne i bardziej przyszłościowe kierunki działań? Ja wiem że kontrowersja bo taki już jest ten świat ale jeszcze śmieszniejsi wydają się ludzie którzy nogami i rękami zapierają się przed postępem. Przecież będą zabronione paliwa kopalne, auta będą jeździły na biopaliwach albo syntetycznych paliwach i silniki spalinowe dalej będą produkowane, co prawda
  • Odpowiedz