Wpis z mikrobloga

Cześć, mam trochę nietypowe pytanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) do mężczyzn homoseksualnych, w szczególności tzw. pasywów:

Czy to, że zostaliście homoseksualistami w opcji pasywnej mogło by wynikiem tego, iż mieliście problem ze znalezieniem sobie kobiety, bo mieliście tak małego penisa, że, excuse my French, "poszliście w ped*ły"?

@BigKahunaDick wielokrotnie na wypoku pisywał, że osoba z małym penisem wyglądającym jak przerośnięta łechtaczka, która nie wypełni i nie zaspokoi żadnej świadomej swojego ciała i potrzeb kobiety, powinna rozważyć zostanie pasywem, aby mieć namiastkę życia uczuciowego i seksualnego #pdk #dickpill

Myślałem ostatnio o Kahuniaku, stąd pomysł zwrócenia się do tzw. pasywnych gejów z w/w pytaniem.
Czy wybór orientacji homoseksualnej mógł wyniknąć z mizernego rozmiaru penisa i niemożności zaspokojenia mikrusem kobiety? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#teczowepaski #femboy #homoseksualizm #gej #geje #grindr #bigkahunadick #dickpillscience #blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
@spiegelglas: Pasywem zostajesz gdy preferujesz odczucia związane ze stymulacją odbytu, faktem jest że mały penis utrudnia zostanie aktywem, ale to nie warunek. Znałem pasywów co mieli 20cm kutangi i zdecydowanie woleli dawać dupy.
  • Odpowiedz