Wpis z mikrobloga

@mam_horom_curke: Nie sądzę, żeby podjęli się takiego wyzwania. Nikt prawie nie pytał o to na grupie fb. Nawet jeśli, to dopiero najwcześniej będą za dwa lata. Obecnie opracowują skrzynie do systemu Prime, więc mają ręce pełne roboty. Wg mnie mogą się one okazać całkiem sensownym rozwiązaniem. Pojemniejsze niż Pro i nie tak duże jak kobyły One.
@mam_horom_curke:
Chyba doszło do pewnego nieporozumienia, więc napiszę biało na czarnym:
Szuflady Qbrick:
PRO: obecnie: [1 wysoka, 1 mała] lub [3 małe]
ONE: wprowadzone niedawno na rynek: [1 wysoka, 1 mała] lub [3 małe] lub [2 średnie]
PRIME: dopiero w planach jeszcze nie wiadomo dokładnie jak im to wyjdzie
TWO: brak zamiaru robienia szuflad do tego systemu

W tym filmie dwie takie same szuflady są tylko w systemie One. To nie
@bartosz325: Wiem jakie są obecnie szuflady do ONE/PRO i jakie wyjdą w przeciągu najbliższych tygodni więc nie musisz mi tego tłumaczyć.
Na targach mieli cart PRO z szufladami więc mają prototyp już zrobiony. Podlinkowałem konkretny fragment filmu gdzie prezes Qbricka potwierdza, że będą nowe szuflady PRO ale nie ma nigdzie informacji w jakich konfiguracjach i tego szukam.
mamhoromcurke - @bartosz325: Wiem jakie są obecnie szuflady do ONE/PRO i jakie wyjdą ...

źródło: 431477635_6969347216521501_2426402022491589054_n

Pobierz
@mam_horom_curke: 9:32 - 9:42
„(…)Także będzie największa liczba szuflad do ONE’a. Oczywiście będą też szuflady do PRO. Też ich będzie największa ilość. (machnięcie głową) Będą szuflady do PRIME’a. Także będzie się działo.(…)”
Z tembru głosu tak wynika, że to była pomyłka plus kwestia gestykulacji, czyli machnięcie głową na "nie".

Niemniej jednak faktycznie opcja z dwoma jednakowymi szufladami do systemu PRO byłaby fajna. Kubełki od organizera 300 by podeszły na 100%. Teraz