Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z samsungiem S21 od razu dodam, że gwarancja skończyła się w grudniu. Wczoraj telefon dostał zwiechy po czym wyłączył się i nie reagował na włączanie. Jakiś czas później po przytrzymaniu vol- + power zawibrował, włączył się i zatrzymał na ekranie ładowania na 3min po czym się wyłączył. Podłączony do kompa wyświetlał szare kółko ładowania i komp go nie widział. Chciałem zrobić wipe cache ale nie włączał się w ogóle. Potem stwierdziłem, że wsadzę go do zamrażarki, bo może bateria głupieje. 30min w zamrażarce, biorę telefon i włącza się elegancko, no to szybko podpinam kabel robię wipe cache i zrzucam na kompa pliki po kablu. Przeszło może z 30% i telefon nie odpowiada wyłączył się, no to druga runda w zamrażarce.
Powtórka z wipe cache, udało mi się porobić backupy i wszystko zrzucić, jakąś aktualizację zabezpieczeń jeszcze robiłem i działa do teraz. Telefon dostaje czasem zwiechy na kilka sekund, pojawia się komunikat "proces system nie odpowiada", ale po chwili wraca na ekran startowy i jest ok. Na początku przypuszczałem płytę główną, ale telefon w miarę działa cały czas więc raczej płyta ok. Celowałbym w baterię, że już dokonuję żywota. Miał ktoś może podobny przypadek?
#samsung #telefony #technologia #smartfon #android
  • 5
  • 0
@codeq: w sensie format całkowity? to nie robiłem jeszcze. Dziwne jest to, że po schłodzeniu w lodówce nagle od razu włącza się normalnie wszystko, dlatego myślę czy to nie bateria