Wpis z mikrobloga

@rybeczka super sprawa, zajmujesz się jakimiś konkretnymi urządzeniami czy łapiesz się czegokolwiek co trzeba sprawdzić/polutować itd.? ja serwisu nie prowadzę ale ostatnio sobie kupiłem narzędzia z ifixita i fona już rozkręciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybeczka: uwielbiam ten vibe zakładu napraw elektroniki. Jak byłem małym łebkiem to tato miał kolegę co miał zakład naprawy i często chodził do niego pogadać na kawę i mnie zabierał i no mega wrażenie na mn takie miejsca robią no lubię po prostu lubię
@rybeczka bardzo ładna kanciapa :)
Czy mógłbyś podpowiedzieć jaki podgrzewacz dolny kupic do amatorskiego wylutowania rsx z płyty ps3? Tam rsx puszcza przy około 210°.
@rybeczka jasne, rozumiem :) Probowalem elektrycznym piekarniczkiem, ale zly model wybralem bo albo nie grzeje, albo wali od razu na 100%. Wszystkie proby zakonczyłem failem :P Znalazlem cos takiego jak puhui t8280, troche bogata impreza, ale to juz w ostatecznosci.
@rybeczka ale Ci zazdroszcze stary. Chciałbym mieć taka zajawkę do czegoś co mi jeszcze daje hajs. I dodatkowo nie masz szefa nad sobą. Jak jedziesz załatwić sprawę do urzędu i wychodzisz na godzinę to nikomu nie musisz meldować. Nadrobisz robotę wieczorem i tyle.