Wpis z mikrobloga

Te całe AirPods Pro to jeden wielki szajs, muszę ciągle przyciskać aby ładowały się, a jak ładują się to pokazuje mi na Macu, że podłączyły się o_O
Podłączenie jest tylko, jak wsadzę w ucho.

Jakieś zepsute kupiłem, choć na początku dobrze działały.

Mam ochotę kupić nowe słuchawki, które nie są związane z Apple, tylko co robi Apple, to naprawdę niezły dźwięk jest, więc jestem trochę związany z Apple.

#apple
  • 14
  • 0
to przyciskanie to po paru latach w każdym modelu potrzebne, moja 1generacja zwykłych też tak miała


@farbowanylisek: Ale to jest magnetyczne, w teorii samo powinno przyciskać. na początku myślałem, że to bród, ale nie, muszę przyciskać. Coś im nie wyszło, a mam wersję Pro.

Co jest ciekawe, na początku działało poprawnie.

Ale dźwięk jest idealny, żadna inna firma nie przebije Apple i AirPods Pro.
  • 0
zużycie elementu pewnie, sam pewnie za rok około będę myśleć żeby alkoholem przeczyścić te blaszki w pudełku ale na razie działają mi


A mam 3 generacje teraz zwykłych


@farbowanylisek: Hmm, nie czyść alkoholem, lepiej Aceton, szybciej ulatnia się. Ale czy ja wiem, czy zabrudzone jest?
Spójrz na piny, nie są brudne.
  • 1
w sumie Aceton lepszy, no narazie wszystko jest okej, zobaczymy jak po czasie będzie, a u Ciebie są jakieś ślady czy też czyste te piny?


@farbowanylisek: U mnie akurat czyste piny, jedynie muszę przyciskać AirPodsy. Ale to produkt od Apple, nie powinno tak być.
Moje iPhony i iPad do dziś działają, a AirPodsy no tak słabo trochę.
  • 1
nigdy nie mierzyłem ile się ładują ale długo trzymają i fakt, szybko się ładują


@farbowanylisek: No jak potrzebujesz na szybko słuchawek, to wystarczy dosłownie wsadzić na 10 sekund do docku i masz 1h słuchania, żadne inne słuchawki tego nie potrafią tylko Apple.

Jak dla mnie to magia.