Wpis z mikrobloga

Konon ma cukrzycę. Na łokciu ma ranę, która mu się nie goi. Cukrzyca generalnie powoduje o wiele słabsze gojenie się ran. Do tego ma jakąś manię i ciągle zdrapuje tego strupa. Nie mogę się doczekać, aż mu się tam wda jakaś gangrena i będzie rączka do odcięcia. Zresztą to samo ze stopami, zauważyłem, że skarpety ma poucinane, bo pewnie go bolą jak cisną, stopa cukrzycowa tam pewnie już od dawna szaleje.
#kononowicz #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
@GetRekt: konon w kilka lat postarzał się o 20 lat dzięki "opiekunom" którzy go totalnie rozleniwili i się nic obecnie już nie rusza. I raczej tego nie da rady już zmienić. Za późno.

myślę, że max 2 lata i konon spotka się z majorem
  • Odpowiedz
  • 3
@FOTEL: Przerazajace to jest, ze chlop nie ma 60 lat, jest wzglednie zdrowy a siedzi w pielusze na kanapie, bo mu się nawet #!$%@? nie chce wstac do kibla. Padaka
  • Odpowiedz
@FOTEL: jedynym argumentem na to, że Knur może jednak pociągnąć na tej kanapie dłużej niż rok czy dwa, mogą być tzw. geny długowieczności po bronku. zobacz jaką on ma te grzywe jak smoła
  • Odpowiedz
@SiennaWest: to akurat nic nie zmienia bo włosy etc to całkowicie inne uwarunkowania genetyczne. Ja w co innego bym się zapatrywał. On nie pali, nie pije, nie pędzi ani nie spieszy się nigdzie, wysypia się etc. To go może trzymać jeszcze latami.
  • Odpowiedz