Wpis z mikrobloga

Czy Was, jako wyborców koalicji też wkurzają te komentarze na Twitterze od osób spod szyldu #silnirazem? Przecież to jest dokładnie to samo, co większość wyborców PiSu tylko, że w drugą stronę. Są toksyczni i wyglądają, jakby byli botami. Oni swoją działalnością tylko szkodzą rządowi, bo PiS i Konfa mogą się śmiać, że "hehehe miała być uśmiechnięta Polska, a tu taka nienawiść"
#polityka #sejm #przemyslenia #pytanie #neuropa
  • 7
@Koziom: Dopiero teraz odkryłeś, że każda partia polityczna w tym kraju ma swój betonowy elektorat, który z inteligencją ma niewiele wspólnego?
  • 0
@JC97: Nie no, wiedziałem to od dłuższego czasu, ale ostatnio osoby z silnych razem dość mocno się uaktywniły i mi się rzygać chciało, jak widziałem ich komentarze xd
@Koziom: czytanie komentarzy politycznych na twiterze jest pozbawione sensu to jest jedna wielka walka botów trolli zakupionych przez obie strony polityczne...
@Koziom: czytanie silnych było niesamowitym przeżyciem. Widziałem osoby, które w ciągu jednego dnia potrafiły nazwać PL2050, PSL czy Lewicę kryptopisiorami i za parę godzin głosić agitację za jedną listą z tymi właśnie "kryptopisiorami".

Część ich nie ma płacone. Skąd wiem? W pewnym momencie wkurzyli się na jedno głosowanie i tylko jeden biedny (choć nie taki biedny, bo za kasę) Pablo Morales musiał sam bronić decyzji KO. Później poszedł spin i "buntownicy"