Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: jeżeli nie składałeś to nie wiesz i się wydaje spoko. Jeżeli jest coś w dobrej cenie to wtedy warto brać bo przeważnie za te gratisy się płaci tylko wydaje ci się, że dają za 1 zł.
Jeżeli tak jak widzę brałeś 42162 za 209 zł to znaczy, że ten gratis kosztował cię 50 - 60 zł czyli tyle co on katalogowo kosztuje.

Bliźniaczy 42151 kosztował najtaniej podobno 130 zł.
@Qullion: przeciez ten bolide najmniej kosztowal ~180pln, wiec 'gratis' nie kosztowal 5, 6 dyszek tylko blizej trzech. A i tak trzeba by sie zalapac na ta promke Bolide'a, bo przewaznie to kosztuje prawie 2 stowki, wiec @weezyxboss jakos wiele nie przeplacil.

Choc nadal nie rozumiem czemu te dwa modele pojazdow maja inna cene w zaleznosci od koloru - przeciez to nie tak jak z Fiatem 500 gdzie jeden z kolorow byl
@Qullion: @KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota No jak dla mnie to spoko cena bo wahają się +/- 200 a czekać na promkę 180zł można to prawda ale jakoś nie bardzo chce czekać pewnie cos przed świętami dadzą a model 42151 można było kupić za 169 i dostać zestaw też ale do mnie bardziej przemawia kolor czarno niebieski więc nie czuje się jakoś bardzo stratny
@Qullion: Jest fajny to prawda ale jak mówię klocki składam od niedawna wiem że można poczekać i dorwać wiele fajnych ciekawych zestawów dużo taniej i na pewno na nie jeden się będę czaić