Wpis z mikrobloga

Dzień po komisji i mam jeden wniosek z tego cyrku, który poruszył też Giertych. Całe przesłuchanie ma obecnie mocno niejasny status przez fakt, że Kaczyński nie powiedział pełnego przyrzeczenia i potencjalnie wszystko co powiedział może zostać odrzucone. Jak wykryją, że kłamie to ten w sądzie będzie się mógł zasłonić, że to nie było pełne przyrzeczenie a jak jakimś cudem Kaczyński wkopał jakiegoś następnego świadka to ten poda sprawę do sądu z wnioskiem, że Kaczyński nie zeznawał pod przysięgą i będzie to całkiem sensowny argument. Co ciekawe najgorzej zakamuflowany pisior Wipler poruszał ten wątek. Od razu trzeba było dziada oskarżyć, że nie chce powiedzieć przysięgi, skierować sprawę do sądu i zakończyć sprawę, ale niestety członkowie komisji chyba za wszelką cenę chcieli by to przesłuchanie się odbyło i niestety mocno niekorzystnie wypadli, albo też fatalnie jak kto woli. Jakim cudem do komisji najmniej ważnej, czyli tej z wyborami prezydenckimi wzięli najbardziej ogarniętych ludzi jak Joński czy Filiks a do tej najbardziej śmierdzącej i wyraźnie przestępczej, wzięli takich nieogarów...
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#sejm #polityka #bekazpisu #kaczynski #komisja #pegasus
  • 5
  • Odpowiedz
Kaczyński nie powiedział pełnego przyrzeczenia i potencjalnie wszystko co powiedział może zostać odrzucone.


@Kagernak: Czy brałeś pod rozwagę celowość sytuacji?
Teraz z kompletem zgód od premiera i następną sankcją, przesłuchanie będzie trwało 12 godzin do pełnego wyjaśnienia, a 'zakłócacze" z pisu wykluczeni po trzecim zakłóceniu porządku.
  • Odpowiedz
@Kagernak zrobią mu drugie podejście z kompletem papierów, a to przesłuchanie wyglądało tak jakby chcieli wybadać grunt.
Chyba nie sądzisz że "zapomnieli" o tak oczywistym dokumencie przypadkiem.
  • Odpowiedz
@Kagernak: ale dziwna sprawa - dlaczego potrzebna jest jakaś przysięga? Jak kiedyś zeznawałem jako świadek to było po prostu że MAM MÓWIĆ całą prawdę i elo, i to ma być wiążące

Natomiast trzeba też docenić że koleś który uważał się za reinkarnację Jezusa o nieograniczonej władzy w Polsce nagle był pytany, i to nawet wtedy gdy nie chciał, a jego yesmeni zostali w końcu wywaleni z komisji.
  • Odpowiedz