Wpis z mikrobloga

Czy 18 km dojazdu do pracy to dużo i opłacalne?
Auto Suzuki SX4 - spalanie 6.3l/100
Zarobki 3700zl + premia z każdym miesiącem 100 zł więcej.
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackROde a liczyłeś ile miesięcznie wydajesz na paliwo?
20km to i tak nie jest tak daleko, tym bardziej że przez wioski to jaki masz wybór, bus który jeździ co godzinę czy tam pół?
  • Odpowiedz
  • 2
@lubiacy_beton pracuje w tej pracy od 2-tygodni. W poprzedniej pracy nie została mi przedłużona umowa tzn. szefowi nie odpowiadała predyspozycja oraz obrót jaki robiłem i z dnia na dzień nie przedłużył mi umowy. Miałem do pracy 5 km, praca biurowa, dużo plusów i dużo minusów temat rzeka tak naprawdę i bardzo dużo dało mi to do myślenia a zarabiałem 3500 + prowizja, która się okazała zaledwie 0,20% od obrotu. Teoretycznie aktualny
  • Odpowiedz
  • 0
Nwm czy mam dalej szukać pracy czy zostać na chwilę i zobaczyć jak będzie mi się pracowało. Mieszkam w niedużej miejscowości, janusze na produkcji płacą trochę mniej i jest bliżej za to jest to mało rozwojowa praca gdzie stare baby mają przerwę co 30 min a mnie nie potrafili wypuścić na 15 min. Tylko po interwencji kierownika i to z laską. Sama praca aktualna jest przyjemna trochę fizyczna i biurowa. A szef
  • Odpowiedz
niestety potrzebuje auto z 4x4 i z większą mocą bo mieszkam na górce.


@BlackROde: nie rozumiem. auto z LPG nie może mieć większej mocy i napędu 4x4? w ogóle o jakich luzach mówicie?
co 30 minut wychodzą na papieroska? już pewnie ci obrobiły dupę na 100 różnych sposobów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Elberus odpowiednik benzyniaka w SX4 ma mniejszą moc i jest po prostu słabszy (testowałem w zimie). Lepszego auta w tych pieniądzach nie znajdę i tak taniego w utrzymaniu co do luzów nie znam się ale jest to powszechnie znany temat na forach Suzuki. Co 30 minut na przerwę 30 minutowa :) Nie obchodziło mnie gadanie, ale praca jaką wykonywałem i miałem ledwo więcej od nich a dawałem tak naprawdę X2 tyle...
  • Odpowiedz
@BlackROde nie jest źle z tymi 18 kilometrami w jedną stronę, na taki dojazd przydałby się jakiś tani samochód w gazie, miałbyś trochę zaoszczędzone na paliwie, jeśli chodzi o czas to 20 minut drogi to naprawdę jest ok, podejmij rękawice i zobaczysz jak Ci się będzie żyło,
  • Odpowiedz
@BlackROde: 18km drogi to dużo i nie dużo - zależy jaka to trasa. Przy tej stawce to sporo (czas + koszty), ale zależy jakie masz inne opcje i pracy i dojazdu.
  • Odpowiedz