Wpis z mikrobloga

właszcza, że na początku odwalił jakąś dziwną akcję z przysięga i potem szukal ratunku u klakierów.


@szychun: Co znaczy dziwną? Skoro premier nie dostarczył papieru aby zwolnić go z tajemnicy to kogo to wina?
@szychun prawda jest taka , że z komisji zrobił szopkę. Nawet po usunięciu tych dwóch pajaców z PiSu nadal sam robił z tą komisja co chciał. Po prostu do komisji wybrano posłów pałających chęcią zemsty i udowodnienia mu że jest nikim , a nie fachowców. Dawno nie było tak roześmianego Kaczyńskiego.
Przy okazji refleksja mi przyszła.. ludzie się dziwią jak on może tak się trzymać stołka lidera partii. No właśnie tak. Dokładnie
@muchabzz: Nie jestem zwolennikiem PiSu ale większość fajnopolaków Kaczora ma za małego oszołoma a to wielki mózg polityczny, który rozgrywa swoich ludzi jak i przeciwników jak chce. Nie bez powodu jest w pollityce ponad 30lat.
@Androo to nie musiał robić przedstawienia z cząstkowym składaniem przysięgi. Żeby nie było - komisja też zawaliła, że się na to zgodziła. Zakładam, że w komisji nie siedzą idioci i wiedzieli na jakiej płaszczyźnie się poruszać by nie złamać tajemnicy. Natomiast Kaczyński w czasie zadawania pytań mógł odmawiać odpowiedzi na pytania, które naruszaja tajność. A tak skradł czas, chciał ustawić pionki w grze i ośmieszyć komisję a w sumie nic ugrał nic
to nie musiał robić przedstawienia z cząstkowym składaniem przysięgi.


@szychun: To mógł w ogóle nie składać przysięgi bo prawnie nie było takiej konieczności.

A tak skradł czas, chciał ustawić pionki w grze i ośmieszyć komisję a w sumie nic ugrał nic tym.


@szychun: Ugrał to że ośmieszył całą komisję. A co mógł więcej zrobić?
@Androo Kaczyński nie jest głupi, to inteligentny i oczytany gość. Myślę też, że przez większość osób jest akurat uważany za polityka dużego kalibru. Ma on jedna dwa powazne problemy. Po pierwsze innych z założenia uznaje za głupszych a dwa, że nie czuje obecnego tempa czasu. Dziś też to wyszło. I daj sobie spokój z jakimś hasłem o fajnopoakach xD
@Androo ale właśnie nie ośmieszył bo koniec końców siedział tam 8godzin i dawał się przepytywać. Więc po co to było? Chyba jakaś wymówka na przyszłość i tyle. Niemniej IMO komisja popełniła błąd dając mu możliwość na takie zachowanie. Co do kwestii prawnych to się nie będę wypowiadał, są różne zdania. Ja się nie znam
awet po usunięciu tych dwóch pajaców z PiSu nadal sam robił z tą komisja co chciał.


@muchabzz: xD

Facet #!$%@?ł trzy po trzy i wpakował się w odpowiedzialność za odmowę złożenia przysięgi. Do tego odwalił wykładnie prawa a'la żul spod budki z piwem.

Jedyne co by było śmieszniejsze, to jakby się zesrał i poleciałoby nogawką.
Co znaczy dziwną? Skoro premier nie dostarczył papieru aby zwolnić go z tajemnicy to kogo to wina?


@Androo: xD

Ten papier jest zbędny. Te przepisy czyta się tak, że składasz "przysięgę", a gdyby jakieś pytanie rodziło konieczność wystąpienia o zgodę premiera na odpowiedź to się przy nim odmawia udzielenia odpowiedzi zanim papier nie spłynie.
@JanDzbanPL ośmieszył się tym, że spełniać jedna z najważniejszych funkcji w Polsce tj. Wicepremier ds bezpieczeństwa nie interesował się kompletne działaniami na rzecz bezpieczeństwa ani niczym. Zamiast tego #!$%@? o komunię, tym że jest starszy i wie lepiej i o Tusku. Jeszcze twierdził, że jako szef partii może zostać kim chce w rządzie i kiedy mu się podoba.