Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka grało się w Fallouta 1 i sztos jak na tamte lata. Później dwójeczka - wszystko na plus względem poprzednika. Później przeskoczyłem aż do F4 no i tutaj wiele rzeczy na plus wiele na minus ale nie o tym ten wpis. Słyszałem, że tutaj największym kultem szczyci się seria New Vegas więc zaczynam ogrywać ale ciekawym jest jak oceniacie ją względem Fallouta 4 a więc:

#fallout #fallout4 #falloutnewvegas #gry

Co lepsze?

  • Fallout New Vegas 76.2% (77)
  • Fallout 4 23.8% (24)

Oddanych głosów: 101

  • 9
  • 0
@eaxata: się okaże. Jak na razie rzuca mi się w oczy bardziej morrowindowe sterowanie, szybsze i bardziej takie poszarpane animacje no i nie wiem czy gdzieś mi uciekła ta opcja albo jej nie ma w ogóle - skróty do broni/ulubione
@bubr32: ulubione w pip-boyu wybierasz. Wejdź w menu gdzie masz bronie albo chemię do użycia i przytrzymaj któryś numeryczny klawisz. Tylko pod 2 się chyba nie da nic ustawić, bo tym się zmienia amunicję.
@bubr32: W Fallout 4 jest dialogów tyle co kot napłakał, nabiłem 600 godzin próbując zrobić 100% wiele razy, odechciewało się. New Vegas zacząłem, ale na earlygamie kończyłem, zabiorę się niedługo.
@bubr32: jako gra to czwórka nie jest zła, ale jako fallout to tragedia. Całe uniwersum złamane, zniszczone. Pancerz wspomagany na rdzenie co się wyczerpują? W oryginale rdzeń atomowy starczał na 100 lat. Ogólnie oprócz NV nie watro grać w 3D. Jest pełno super modów do klasycznej 1 i 2. Nevada, Ressurection 1,5, Sonora, Olympus. Za chwiłe wyjdzie fallout yesterday(van buren) w całości. I moim zdaniem grafika w pierwszych dwóch częściach ma