Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 150 koszulek od Dariusza #giftpol Jak przyjdzie paczka to zrobię #rozdajo t-shirtów wśród Mireczków, żeby była pamiątka po marcowej #afera z #radom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dariusz przez telefon wydaje się bardzo sympatyczny, w dodatku całkiem spoko bo powiedział, że do "takiego zajebistego zamówienia" dorzuci jeszcze w gratisie cztery pendrive'y z firmy x-usb oraz 10 długopisów z firmy dar-pen!

WKURZYŁ MNIE DARIUSZ Z RADOMIA


Ma chłop gest! Może na pendrive'y wrzucę Wam spiraconą wersję Corela 2024 i zrobimy jakiś #konkurs graficzny, co myślicie?
WykopX - Zamówiłem 150 koszulek od Dariusza #giftpol Jak przyjdzie paczka to zrobię #...

źródło: temp_file5592393830401733279

Pobierz
  • 28
via Android
  • 1
@Chio_

@WykopX: ( ͡º ͜ʖ͡º)


Nie no, design świetny, chyba masz umiejętność obsługi Corela. Ale za takie wzory to Darek by policzył kupę hajsu, a ten projekt z Coooo prooooszeee jest na najtańszej bawełnianej białej koszulce z logo wydrukowanym masowo, więc cena wychodzi jak za mąkę z chrabąszczy
Dariusz przez telefon wydaje się bardzo sympatyczny, w dodatku całkiem spoko bo powiedział, że do "takiego zajebistego zamówienia" dorzuci jeszcze w gratisie cztery pendrive'y z firmy x-usb oraz 10 długopisów z firmy dar-pen!


@WykopX: Przed afera taki "zaj#bisty" by nie był.

Powiedz, że smieszkujesz..