Wpis z mikrobloga

@hitman2007: bez sensu pytanie to i takie odpowiedzi. Ja akurat z tej branży nie jestem, ale np. na pytanie "Ile zarobię jako programista Java" można odpowiedzieć że 3k albo 15k, więc podejrzewam że w tym wypadku podobnie :) Przejrzyj sobie jakieś oferty pracy i tyle.
@hitman2007: nie podałeś najważniejszego czyli doświadczenia. Bez tego to faktycznie jedyna sensowna odp. to 1500-10000.

Biorąc pod uwagę że szukasz czegoś z a, b lub c to to pewnie doświadczenie niewielkie, więc bliżej dolnej granicy widełek niż górnej :)
@hitman2007:

a) To webdesignerem (~2-8) czy grafikiem (~1.5-5 od drukarni do projektów własnych) czy designerem(>4)

b) To się nazywa front-end web dev i nie wymieniaj oczywistego jQuery, bo to nie jedyna bibloteka jaką powinieneś znać. W szanującej się firmie(~3-8)

c) wymieniłeś to samo co wyżej, tylko dodałeś php. Jako backendowiec PHP + jakieś DB etc od (2-8)

Kwoty orientacyjne. Są tacy, którzy murzynią za mniej a sa tacy, którzy #!$%@?ą się
@npsr: dziękuję ślicznie za wyczerpującą odpowiedź. jestem freelancerem i skubię sobie intensywnie od trzech lat grafikę+webdesign+html+css i mam zamiar w najbliższym czasie zabrać się za js i php, stąd moje pytania :)