Wpis z mikrobloga

@KW23:

Urojenia to zaburzenia myślenia, czyli przekonanie chorego o istnieniu rzeczy, zjawisk czy wydarzeń wokół niego, które naprawdę nie istnieją. Pewne zdarzenia mogą co prawda mieć miejsce, ale chory nadaje im nieadekwatne znaczenie, nadbudowuje wokół nich chorobowe treści, tzw. system urojeń.
  • Odpowiedz
@KW23: w tym kontekście urojeniem jest nadawanie życiu flory ludzkiej skóry przesadnego znaczenia. A samo określenie, że pasożyt jest brzydki jest personifikacja jego portretu przypominającego nieco twarz brzydkiego człowieka
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm ale dla mnie to jest nic brzydkiego , że demony napisały że przystojniak , i tutaj odrazu z urojeniami. Piątek dziś uśmiechnij się jest dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm jaki atak? ja spytałem o co Ci chodzi z urojeniami jak zobaczyłeś Demodex’a? Porównałeś Demodex’a do człowieka. To Ty masz z tym problem pierwszy wpis „wszystko mi jedno z tego powodu, nie mam urojeń” więc powtórzę jest piątek weekend się zaczął uśmiechnij się. Świat jest piękny.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm pytanko co ty masz za problem , z tą obroną ,atakiem ? w szkole dokuczali? I na wykopie odreagowujesz? I w h.j musisz być szczęśliwym jak nie masz problemów i siedzisz na wykopie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Wiesz co nie odpowiadaj .Miłego.
  • Odpowiedz