Wpis z mikrobloga

  • 0
@MirekStarowykopowy: A to w kraju nie żyjesz czy jak? Masz dzisiaj komisję odnośnie pegasusa, a to tylko jedna rzecz z wielu xD Potrafisz coś wymienić co pis zrobił dobrze dla kraju? A nie jak wybory kopertowe, pegasus, tk, fundusz sprawiedliwości, spory z ue i blokada kpo, edukacja ze średniowiecza, przywłaszczenie tvp i wojna o koncesje na nadawanie tvn, super projekty które nawet nie zaczęły powstawać, inflacja, źle zarządzany covid.
inflacja, źle zarządzany covid.


@Pithikos: Najpierw ty merytorycznie wymień co faktycznie gospodarczo im nie wyszło a nie rzucasz jakimiś hasełkami a dwoma ostatnimi się zwyczajnie ośmieszasz. xD Postawiłeś tezę to ją udowodnij a nie machasz łapskami mi przed twarzą. Konflikty zbrojne i przerwane łańcuchy dostaw to wynik PiSu? xD To już jest narracja iście putinowska, w stylu za wszystkim stoi ten paskudny zachód. xD
  • 0
@MirekStarowykopowy: "Merytorycznie wymień" (na wykopie rozprawka ma byc? XD), a merytorycznej odpowiedzi z twojej strony brak - zero odniesienia do wymienionych rzeczy i ich obalenia, a tylko próba ośmieszenia. Z tym putinem to ja nie wiem czy ty trzeźwy bo nie rozumiem nawiązania, jaki paskudny zachód?