Wpis z mikrobloga

@bulba1605: oglądam i też w szoku jestem że tak mało osób zna ten program. pewnie przez to że jest na ttv a nie na tvn albo chociaż 7.

oprócz beatki, która jest po prostu sobą, hitem jest górnik z kaniowa. 15k premii? może jakaś poduszka, ewentualnie nadpłata kredytu? oj tam, hulaj dusza, piełka nie ma. co prawda rok temu nie wiedziałem co włożyć do garnka no ale teraz to będzie, tu
@bulba1605: co do marcela to myśle, że chłop ma bardzo niską samoocenę i przez to jest z tym kim jest. jakby sobie to przepracował albo porozmawiał z kimś z zewnątrz to może otwarłoby mu to oczy. albo to po prostu taki montaż i reżyseria programu
@pan_trololo: kurde ile on mógł dostać kasy, zachowuje się jakby to było pół miliona a pewnie jest z 30k. Jedynie #!$%@? jest to że to górnik i dostał 13, 14, barbórkowe z naszych podatków. Dodatkowo jakieś wsparcie na spłatę kredytu w poprzednim sezonie... I nie, nie jestem zawistny bo mam dużo więcej od niego bez kredytu ale #!$%@? czemu niegospodarne jednostki są wspierane.
Beatka i Marcel to nieźle typy, wannabe Instagram
@Inch7allah: najnowsze odcinki - jest karyna od pensjonatu która uważa że powinna dostać 5 mln od inwestora (ale nie ujawni dochodu ani nie pokaże mu ksiąg) wraz z uczciwym mężulkiem który próbuje opchnąć wrak z usa jako bezwypadkowy XD

Pojawił się teraz też sklepikarz który od lat dokłada do interesu mimo że wstaje codziennie o 2 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam wrażenie że zrobią wszystko byleby