Wpis z mikrobloga

@bulba1605: oglądam i też w szoku jestem że tak mało osób zna ten program. pewnie przez to że jest na ttv a nie na tvn albo chociaż 7.

oprócz beatki, która jest po prostu sobą, hitem jest górnik z kaniowa. 15k premii? może jakaś poduszka, ewentualnie nadpłata kredytu? oj tam, hulaj dusza, piełka nie ma. co prawda rok temu nie wiedziałem co włożyć do garnka no ale teraz to będzie,
  • Odpowiedz
@bulba1605: co do marcela to myśle, że chłop ma bardzo niską samoocenę i przez to jest z tym kim jest. jakby sobie to przepracował albo porozmawiał z kimś z zewnątrz to może otwarłoby mu to oczy. albo to po prostu taki montaż i reżyseria programu
  • Odpowiedz
@pan_trololo: kurde ile on mógł dostać kasy, zachowuje się jakby to było pół miliona a pewnie jest z 30k. Jedynie #!$%@? jest to że to górnik i dostał 13, 14, barbórkowe z naszych podatków. Dodatkowo jakieś wsparcie na spłatę kredytu w poprzednim sezonie... I nie, nie jestem zawistny bo mam dużo więcej od niego bez kredytu ale #!$%@? czemu niegospodarne jednostki są wspierane.
Beatka i Marcel to nieźle typy, wannabe
  • Odpowiedz
@lifififi: a ja jestem zawistny i strasznie mnie to triggeruje, że dostali drugi kredyt z funduszu wsparcia kredytobiorców z naszej kasy a całą nadwyżkę przejedli na kostkę brukowa, gadżety i dietę pudełkowa… przecież ich powinien ktoś gdzieś #!$%@?ć , że stać ich na kredyt i nie powinni nic dostać a nawet powinni to zwrócić z odsetkami.
  • Odpowiedz
@bulba1605: oczywiście górnik top ale dziwi mnie że nikt tu w wątku nie wspomniał o tych uciskanych przedsiębiorcach którzy skarżą się, że od X lat dokładają do intetesu i mają pretensje do całego świata tylko nie do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Inch7allah: najnowsze odcinki - jest karyna od pensjonatu która uważa że powinna dostać 5 mln od inwestora (ale nie ujawni dochodu ani nie pokaże mu ksiąg) wraz z uczciwym mężulkiem który próbuje opchnąć wrak z usa jako bezwypadkowy XD

Pojawił się teraz też sklepikarz który od lat dokłada do interesu mimo że wstaje codziennie o 2 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam wrażenie że zrobią wszystko
  • Odpowiedz