Wpis z mikrobloga

Odebrałem wczoraj samochód od mechanika, wszystko cacy. Wysiadam wczoraj z niego żeby zajrzeć pod maskę już pod domem i widzę #!$%@? zderzak. Chciałem machnąć ręką na to bo używane do mojej c4 chodzą po 250. Dzisiaj idę jeszcze raz zobaczyć bardziej szczegółowo i jednak poszła jedna lampa także tego już nie mam zamiaru płacić ze swoich.

Ktoś miał taki przypadek, pojechaliście do warsztatu ze skargą i co dalej? Co jak się wyprze tego?

#mechanikasamochodowa #samochody
  • 2
Ktoś miał taki przypadek, pojechaliście do warsztatu ze skargą i co dalej? Co jak się wyprze tego?


@Anty_Chryst: Generalnie w każdym bardziej lub mniej cywilizowanym warsztacie samochodowym możesz złożyć takie coś jak reklamacja. Ja pamiętam, że kiedyś z moją siostrą musiałem to zrobić bo jakiś idiota zamiast wymienić żarówki na nowe je podmienił na stare z innego samochodu i myślał, że nikt nie ogarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Anty_Chryst: skoro nie powiedzieli o tym uszkodzeniu to raczej na pewno się wyprą, chyba że nie wiedzieli albo jakiś pracownik stuknął i uznał że nikt nie zauważy. Jedź wyjaśnij, może mają kamery.