Wpis z mikrobloga

Oglądam #kanapowczynie i to co oni robią z tymi kobietami to jest totalnie #!$%@?. Te kobiety terroryzują się o to czy kurczaka było 150 czy 160 gram, terroryzują siebie i rodziny czy zjedzą połowę czy 3/4 papryki. W diecie terror godzinowy czy zje o 12 czy o 14. Skoro mają na dzień limit kaloryczny to jeden #!$%@? czy zje o 13 czy o 15... Wiadomo że to TV i pewnie one schudną, ale psychicznie... Paranoja. Ja sam pracuje nad swoją wagą, od świat jedyne - 3kg (BMI na granicy ok i nadwagi) , ale czuję się dobrze, działam na siłownię, staram się robić to z przyjemnością i - 8 do wakacji będzie dla mnie dobrym wynikiem. A one przy takiej nadwadze będą lecieć bez względu na to czy zjedzą 150 czy 160g kurczaka.

#kanapowcy #dieta #odchudzanie #tvn #keto
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiekbutelka:Nie widziałem tego programu, ale jeżeli rzeczywiście tak jest jak piszesz, to może być słabo, może schudną, ale nie będzie to efekt długotrwały, co telewizji oczywiście nie obchodzi, ważne jest co będzie teraz, a teraz schudną. Mogliby pokazywać te osoby za kilka lat, czy wróciły do swojej starej formy, czy nadal trzymają wagę i jest coraz lepiej, ale efekt pewnie byłby jak z restauracjami w kuchennych rewolucjach ( ͡°
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka i o tych najgrubszych dowiemy się za kilka lat, że zmarły z powodu "chorób krążenia". Ta najgrubsza co sprzedaje w Żabce, to możliwe, że nie dożyje do 18-tki swojego najstarszego dziecka. Waga 150 kg przy 160+ cm to już nie jest otyłość, a kalectwo i bezpośredni stan zagrożenia życia, babka nie może sama założyć skarpet i butów, a w trakcie zwykłego rekreacyjnego spacerku pod górkę musiało interweniować pogotowie, bo miała
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka: w sumie to po 1 serii kanapowczyn tylko ta samotna madka polka nie schudla. Reszta dziewczyn super forma jak patrzylem. Nawet ta najgrubsza jest w miare ok jak na nia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale w tej serii to czuje u najgrubszej porazke
  • Odpowiedz