Wpis z mikrobloga

Wow co się dziś wydarzyło. Przed knajpką była kolejka i takiej dziewczyny co stała przed drzwiami się spytałem czy ona stoi w kolejce powiedziała że tak. Ja: a ahm okej. Ona coś tam uśmiechnięta zaczęła mówić, ja tak najpierw niepewnie i małostkowo odpowiadam. Potem weszliśmy do środka i już coraz pewniej ona tam blisko stoi, pyta się co zawsze biorę i gadamy o jedzeniu. Potem ona zamawia, idzie usiąść, ja też zamawiam idę znowu obok niej stanąć i gadam do niej coś. Potem wolne się robi naprzeciwkonniej to dalej gadamy, np gdzie studiuje itd itp. moje zamienię w końcu a ja na wynos wziąłem to jeszcze tam usiadłem żeby dokończyła historie, kończy to ja mówię że spadam na zajęcia i że może sie tutaj napatoczymy jeszcze kiedyś. Fajnie było, oczy miala piękne, duże. Atrakcyjna była generalnie. Nie ma co miły incydent to był, od razu człowiek bardziej dynamiczny po takim czymś. Szkoda że jednak było widać oznaki moje lekkiego #!$%@? ale tego już się nie pozbędę. Ale samo to że z nią gadałem jest dla mnie sukcesem i będzie miłym budującym wspomnieniem. Pewnie niektórych może bawić że nadaje temu taką range ale dla takie spierdoksa jak jak to naprawdę wielkie wydarzenie. Nawet nie wiem jak miała na imię kurde.

#przegryw #blackpill #depresja ##!$%@?
  • 20
  • Odpowiedz
@kamsher: oj #!$%@? gościu już z 10 razy pisales o tym że miales albo jakies kolezanki, albo jedna ci pozwolila cyca dotknąć, albo sie calowałeś chyba hahaha z czym do ludzi.
  • Odpowiedz
@debi5s

oj #!$%@? gościu już z 10 razy pisales o tym że miales albo jakies kolezanki, albo jedna ci pozwolila cyca dotknąć, albo sie calowałeś chyba hahaha z czym do ludzi.


Taki obraz tagu w 2024
  • Odpowiedz
@kamsher: Chyba już dawno pisałem, że Twoj przegrywizm to jest głównie urojony. Dziala to tak, że zrzucasz odpowiedzialność i pora na CSa. Pora spiąć dupę, bo młodszy nie będziesz. 20 lat to dużo w #!$%@? czy ile tam masz. Aczkolwiek jak sie Ciebie czyta to bym dal 12.
  • Odpowiedz
@kamsher: Ech. Kto pytał?

Zbudowałeś mur by chronić się przed odrzuceniem i dlatego za każdym razem, gdy dostajesz okazję to ją marnotrawisz, a potem wymyślasz, że jesteś incelem i wcale nie #!$%@?łeś nic bo sie nic nie dało.

Ale możesz pójść w końcu o krok naprzód i trochę uwierzyć, że masz szanse. Pierwsza sprawa to być bardziej reaktywnym, a druga to proaktywnym. Jakbym był w Twoim wieku to bym pisal do
  • Odpowiedz
nie, nie teraz. Za duże kompleksy mam żeby iść dalej

@kamsher: następnym i każdym kolejnym razem kompleksy będą coraz mniejsze;
tylko raz w życiu zdarzyło mi się, żebym nie próbował złapać jakiegoś kontaktu (fb / tel) z poznaną randomowo przez takie sytuacje dziewuchą, która wyraźnie sama wykazywała zainteresowanie i mi się spodobała.
Po tym pierwszym i ostatnim jak do tej pory razie uznałem, że zamiast tak jak ty teraz a ja
  • Odpowiedz