Wpis z mikrobloga

oczywiście, że ci odpisałem.


@Shatter: nie twierdze że jest inaczej.

Pytanie dotyczyło równości, a nie tego, że 1 kobieta przypada na 1000 albo i 10000 mężczyzn wzywanych na komisję.


@Shatter: jakie pytanie? xD

I to jeśli dobrze pójdzie, bo ustawa obowiązek nakłada tylko na mężczyzn.


@Shatter: no tak jest. Ustawowo tylko mężczyźni są obligatoryjnie wzywani na komisję.

A odniesiesz się do tego co napisałem czy dalej będziesz potwierdzał moją
via Android
  • 1
@aarahon odstaw narkotyki, bo masz problemy z odbiorem rzeczywistości.
Odpowiedź mi zatem, czy kwalifikacja wojskowa w Polsce jest "równościowa", tj. czy dotyczy tak samo kobiet i mężczyzn
odstaw narkotyki, bo masz problemy z odbiorem rzeczywistości.


@Shatter: najpierw udowodnij że je biorę. Czemu mam odpowiadać na twoje pytania skoro ty nie odpowiadasz na moje? Serio pytam choć nie liczę że ktoś tak zakłamany jak ty mi na to pytanie odpowie xD
@Shatter: tak jak myślałem i udowodniłeś to powyżej - kłamstwa, uciekanie od odpowiedzi i wymaganie od innych tego co samemu się nie robi - cały psychoprawak xD
via Android
  • 1
@aarahon wiesz co, po ludzku fascynuje mnie pasja, z jaką realizujesz trollowanie.
No chyba, że to nie jest trollowanie, w co trudno uwierzyć. Normalny człowiek, nie kłamałby, że kwalifikacja wojskowa w Polsce jest "równa" dla wszystkich xd
wiesz co, po ludzku fascynuje mnie pasja, z jaką realizujesz trollowanie.


@Shatter: mnie fascynuje to jak złym człowiekiem trzeba być żeby kogoś obrażać, kłamać, manipulować tylko po to żeby twoja narracja się spełniła. Robisz dokładnie to samo co lewactwo. Dokładnie to samo...

Normalny człowiek, nie kłamałby, że kwalifikacja wojskowa w Polsce jest "równa" dla wszystkich xd


@Shatter: normalny człowiek to nie atakuje innych na wykopie kłamiąc na ich temat. Ciekawe
@Shatter: jak już pisałem - odpowiem na twoje pytania jak najpierw odpowiesz na moje. Jak nie pomaga zwyczajna ludzka rozmowa tro trzeba traktować cię jak zwierzę - należy cię wytresować. Jak już ogarniesz że najpierw trzeba zrobić coś żeby dostać coś to zrównasz się inteligencją z owczarkiem niemieckim. Jeśli masz trochę zwyczajnej, ludzkiej godności to zawołasz mnie dopiero jak odpowiesz na moje pytania.