Wpis z mikrobloga

7 godzin po konfie Wąsika i Kamińskiego o Pegazusie, dalej nie widzę informacji na ten temat na portalu internetowym TVN24 oraz TVP Info.

Onet cały czasu ma to bardzo wysoko, i Polsat również.

Piszcie sobie dalej, że w Polsce są niezależne media które nie reprezentują niczyich interesów, a TVP jest odpolityczniona xD

Tylko pamiętajcie żeby nie zwariować od tego.

#polityka #media #wolnemedia #tvp #tvn #tvpinfo #polsat
  • 12
  • 0
@Filjan: Nie wiem dlaczego mnie obrażasz, ale z prymitywami, fanatykami politycznymi, trollami i botami nie dyskutuje. Współczuje myślenia jak na osobę która ma zapewne ponad 30 lat, skoro dołączyłeś 16 lat temu. Ale skoro słychać wycie, to znakomicie :)
  • 0
@FaZea @nalot_1: Ale kto Wam każe słuchać przestępców? Temat dotyczy afery pegazusa, a oni są w tym bezpośrednio zaangażowani. Czyli co, według Was, oskarżony nie ma prawa się bronić? Wy nie chcecie wysłuchać drugiej strony? Wystarczy Wam to co jest w mediach, nawet jak to nie jest pewne? Co to za chora narracja.

To po co wzywają ich przed komisję? Rozumiem że też nie będziecie tego słuchać? Co to jest za
@RafDan: ma prawo, a ty myslisz ze tvp to spolka charytatywna ktora daaje czas do wybronienia sie ? ma sad i nikt mu nie odbiera tej mozliwosci. wazne jest to na ile zostana skazani a nie to co bełkotaja.
  • 0
@FaZea: aha czyli z jednej strony oskarżony ma sie bronic sadem, a druga strona atakujaca tego robic nie musi xD Oskarzenia mają kolportować wszystkie media, a obronę już nie xD No mega masz logike ale czego oczekiwac jak ktos zaczyna zdania z malej litery a przed znakami robi odstepy. Pozdro!
@RafDan: chlopie to nie jest oskarzenie a potwierdzenie ze uzywali pegasusa do swoich spraw, pytanie ile za to bekną. idz do republiki, tam dowiesz sie pisowskiej prawdy
  • 0
@FaZea: Temat dotyczy dlaczego TVP nie informuje o jednej stronie sporu, i przez to cenzoruje informacje, a Ty mi piszesz że mam iść do "republiki' żeby dowiedzieć się "pisowskiej prawdy".

Czy to czasem nie było głównym zarzutem że PIS zrobił z TVP swoją tubę? I co głupio Ci teraz, że obecna władza robi to samo? No trudno, jeszcze dużo przed Tobą. Mógłbym zejść do Twojego poziomu, i Ci napisać "idz sobie
  • 0
@nalot_1: Brzmisz jak PISowiec który na jakiś argument odpowiada "a za Tuska" xD

Czyli według Ciebie władza się zmienia, po to żeby wycinać drugą stronę, i to jest spoko? I Tobie to pasuje, bo PIS wycial WOSP, a PO ma teraz wycinac PIS xD

PIS czy Koalicja szła z hasłami o nowej jakości, o odpolitycznianiu, o publicznej TV dla każdego? Glosujemy po to zeby bylo normalnie, czy zeby jedno plemie walczylo