Wpis z mikrobloga

7 godzin po konfie Wąsika i Kamińskiego o Pegazusie, dalej nie widzę informacji na ten temat na portalu internetowym TVN24 oraz TVP Info.

Onet cały czasu ma to bardzo wysoko, i Polsat również.

Piszcie sobie dalej, że w Polsce są niezależne media które nie reprezentują niczyich interesów, a TVP jest odpolityczniona xD

Tylko pamiętajcie żeby nie zwariować od tego.

#polityka #media #wolnemedia #tvp #tvn #tvpinfo #polsat
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Filjan: Nie wiem dlaczego mnie obrażasz, ale z prymitywami, fanatykami politycznymi, trollami i botami nie dyskutuje. Współczuje myślenia jak na osobę która ma zapewne ponad 30 lat, skoro dołączyłeś 16 lat temu. Ale skoro słychać wycie, to znakomicie :)
  • Odpowiedz
@RafDan ej ale po co normalny człowiek ma słuchać konferencje przestępców? O to chodzi by piętnować przestępców a nie tworzyć z nich gwiazdy. Większość polek i Polaków w wyborach sobie tego zażyczyło. Suweren wybrał, suweren rozlicza.
  • Odpowiedz
  • 0
@FaZea @nalot_1: Ale kto Wam każe słuchać przestępców? Temat dotyczy afery pegazusa, a oni są w tym bezpośrednio zaangażowani. Czyli co, według Was, oskarżony nie ma prawa się bronić? Wy nie chcecie wysłuchać drugiej strony? Wystarczy Wam to co jest w mediach, nawet jak to nie jest pewne? Co to za chora narracja.

To po co wzywają ich przed komisję? Rozumiem że też nie będziecie tego słuchać? Co to jest za myślenie, to ja nie wiem.

Po drugie media mają informować o WSZYSTKIM co jest WAŻNE. A nie tylko o tym co sobie wybiorą. Jeżeli według Was afera Pegazusa nie jest ważna, i można jedną ze stron "wyciąć" to gratuluje. Za chwilę przyjdzie ktoś inny, i stwierdzi że X i Y nie jest ważne, i nie trzeba o
  • Odpowiedz
@RafDan: ma prawo, a ty myslisz ze tvp to spolka charytatywna ktora daaje czas do wybronienia sie ? ma sad i nikt mu nie odbiera tej mozliwosci. wazne jest to na ile zostana skazani a nie to co bełkotaja.
  • Odpowiedz
  • 0
@FaZea: aha czyli z jednej strony oskarżony ma sie bronic sadem, a druga strona atakujaca tego robic nie musi xD Oskarzenia mają kolportować wszystkie media, a obronę już nie xD No mega masz logike ale czego oczekiwac jak ktos zaczyna zdania z malej litery a przed znakami robi odstepy. Pozdro!
  • Odpowiedz
  • 0
@FaZea: Temat dotyczy dlaczego TVP nie informuje o jednej stronie sporu, i przez to cenzoruje informacje, a Ty mi piszesz że mam iść do "republiki' żeby dowiedzieć się "pisowskiej prawdy".

Czy to czasem nie było głównym zarzutem że PIS zrobił z TVP swoją tubę? I co głupio Ci teraz, że obecna władza robi to samo? No trudno, jeszcze dużo przed Tobą. Mógłbym zejść do Twojego poziomu, i Ci napisać "idz sobie oglądaj peowską prawdę w TVN" no ale jednak reprezentuje zupełnie inny poziom.

Zobacz zresztą jaką jesteś smutną ofiarą propagandy. Ty nawet nie potrafisz merytorycznie dyskutować na prostych argumentach, tylko masz już w głowie zakute że jak Y myśli X to znaczy że jest wrogiem i trzeba go przypisać do
  • Odpowiedz
@RafDan Ty ale przez 8 lat jak nie było transmisji WOŚP mimo tysięcy ludzi na ulicach to ci nie przeszkadzalo? XD. nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
  • 0
@nalot_1: Brzmisz jak PISowiec który na jakiś argument odpowiada "a za Tuska" xD

Czyli według Ciebie władza się zmienia, po to żeby wycinać drugą stronę, i to jest spoko? I Tobie to pasuje, bo PIS wycial WOSP, a PO ma teraz wycinac PIS xD

PIS czy Koalicja szła z hasłami o nowej jakości, o odpolitycznianiu, o publicznej TV dla każdego? Glosujemy po to zeby bylo normalnie, czy zeby jedno plemie walczylo z
  • Odpowiedz