Wpis z mikrobloga

Najbardziej #!$%@?ące błędy popełniane przez graczy LoLa, zarówno na PC jak i w wersji mobilnej:

1. #!$%@? się 4 vs 5, zamiast zaczekać, aż do drużyny dołączy ostatnia osoba. Ja wiem że zdarzają się sytuacje, że można wygrać TF 4 vs 5, ale mimo wszystko uważam, że lepiej jest poczekać na całą drużynę i do tego momentu się wycofać, zamiast przegrać TF i tym samym grę.

2. Nie wycofywanie spod wieży/inhibitora/nexusa kiedy zaraz przybiegną przeciwnicy z fontanny. Naprawdę tak ciężko jest włączyć tablicę wyników żeby zobaczyć, że za 10 sekund zrespią się przeciwnicy i lepiej się wycofać, bo po wygranym TF mamy mniej niż połowę HP i nie damy rady więcej spuszować linii i wygrać w takim stanie kolejnego TF?

3. Wzywanie Heralda tylko po to, żeby zniszczył wieżę, która miała 100hp. Nie wiem jak teraz wygląda Herald w LoLu na PC, ale jak grałem kilka lat temu na PC (i jak teraz gram w wersję mobilną), to zdarzały się sytuacje, że wezwany Herald uderzył w wieżę, która miała 100 hp i nie zdążył uderzyć w kolejną, bo przeciwnicy go zabili. Ludzie też nie myślą i wydaje im się, że Herald musi puszować linię razem z minionami, a mogą przecież pójść pod wieżę bez minionów i szybko tam przywołać Heralda.

4. Typki wolą farmić zamiast szybko zrobić smoka, która daje stałego buffa do końca gry. Ile miałem niezliczonych sytuacji, że biłem sam smoka i nikt nie chciał mi pomóc i chwile przed zabiciem #!$%@?ł się w mnie wrogi jungler z drużyną i mnie zabijali i zaraz potem smoka, a gdyby pomogła mi chociaż jedna osoba, to byśmy zdążyli zabić smoka przed ich przybyciem i byśmy jeszcze uciekli.

5. Gość widzi że dostaje #!$%@? od przeciwnika na linii, więc zamiast siedzieć pod wieżą i farmić/czekać na junglera, to i tak próbuję się klepać z przeciwnikiem licząc, że tym razem się uda.

O czymś jeszcze zapomniałem?

#leagueoflegends #wildrift
maciorqa - Najbardziej #!$%@?ące błędy popełniane przez graczy LoLa, zarówno na PC ja...

źródło: images

Pobierz
  • 4
@maciorqa: Jestem hejterem smokow. Osobiscie uwazam, ze sa uzyteczne tylko jak zdobedziesz dusze, a prawdopodobienstwo zdobedziesz dusze i to ona bedzie tym czynnikiem wygrywajacym gre jest tak male, ze utrata tempa aby zdobyc smoka jest nieoplacalna. Zawsze wymienie 2-3 platy i dobry reset za smoka.
  • 0
@K_Feras_P: Zależy też jakie smoki, jak będziesz miał ognistego i kamiennego to zadajesz większe obrażenia i otrzymujesz mniejsze, co może mieć znaczenie podczas TF w late gamie. Mimo wszystko uważam, że drużyna powinna dążyć do zdobycia smoka, chociażby po to, żeby przeciwnicy nie mieli smoczej duszy.