Wpis z mikrobloga

#vr #ps5 #flightsimulator nie nam się totalnie na temacie ale szukam czegoś pod symulatory lotnicze którymi się ostatnio zajarałem (il 2 sturmovik), mam też ps5 więc pod gry na tej konsoli. Coś do 2000 znajdę? Dodam że noszę okulary
  • 9
  • Odpowiedz
@MrBudget Quest 3 był chyba do wczoraj za 450 euro, możesz poczekać aż promocja wróci. Alternatywnie jeżeli chcesz grać tylko w gry z pc to używane Pico 4 (koło 1000zl na olx) a jak chcesz też w gry bez pc to Quest 2 (koło 800-900zl na olx).
Psvr2 sobie daruj.
  • Odpowiedz
  • 0
Dziękuję Panowie ok to nie wiedziałem że to nie są uniwersalne narzędzia i do ps i do pc i do grania bez podłączania
  • Odpowiedz
@MrBudget: No to jest problem bo PS5 obsługuje jedynie okulary PSVR2, a koledzy wyżej napisali że żaden symulator na PS5 nie ogarnia VR.

Zostaje PCVR (gry VR sprzętowo ogarnia komputer a wyświetlasz je na okularach VR) ale do tego dobry PC to podstawa.
  • Odpowiedz
@MrBudget:
Jeśli lapek nie ma thermal throttlingu to odpali w miarę komfortowo na low. Imho warto dodać ram jeśli chcesz grać np. z odpaloną w tle przeglądarką.
  • Odpowiedz
@MrBudget: Zależy na jakiej jakości chcesz grać :D Taki Micrisoft simulator na najwyższych potrafi zaciąć i 4090 XD ale bez RT i na średnich/niskich powinieneś na spokojnie ogarnąć.
  • Odpowiedz