Wpis z mikrobloga

@maniek74: ostatnio jak próbowałeś się nabijać, jak wspomniałem, ze moi znajomi (prowadzący restauracje) sygnalizują słabszy okres w gastronomii to następnego dnia była informacja o 260% wzroście zawieszeni działalności

Najbardziej dynamicznie rosła liczba zawieszonych działalności w sektorze HoReCa. W 2023 roku zawieszono tu blisko 17 tys. firm, co w porównaniu z 2022 rokiem stanowi wzrost o blisko 260 proc.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rekordowa-liczba-firm-przestala-dzialac-Ktore-branze-liderem-8708658.html
Podkuliłeś ogon a dziś znów cwaniakujesz.
To się znów źle skończy dla
@widmo82 dokładnie, śmiechom nie było końca, jak widmo napisał, za sprzedaż w gastronomi w całej Polsce leci na łeb na szyje, bo jego kumpel który pracuje w budzie z kebabem w Radomiu, przekazał mu, ze tortilla na cienkim sprzedaje się ostatnio dużo gorzej
@widmo82 ty łżesz i można to bardzo łatwo udowodnić, co chwila zamiast podawać dane źródłowe, to rzucasz tekstem „moi znajomi w gastronomi/salonach samochodowych” itd., a prawda jest taka, ze ty nie masz żadnych znajomych, dlatego walisz wóde do telewizora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@widmo82 ślepy czy nachalny od rana?
Jak pisałeś wysrywy, to nie potrafiłeś podać linku, całe szczęście na drugi dzień zobaczyłeś artykuł na bankierze. Ja tez wtedy nie podawałem żadnych danych i wyraźnie pisałem, ze z moich obserwacji, w dużym mieście i w lokalach do których chodzę, nadal trzeba rezerwować miejsca wstecz lub czekać w kolejkach, stad rzuciłem, ze może jest to rozjazd między dużym miastem a dziura jak radom i się odpalileś
@widmo82 zwyczajnie pytam, ja ci pisałem, co wynika z MOICH OBSERWACJI w jednym z dużych miast i z ciekawości pytałem, jak to wyglada na tle reszty kraju. Co do upadłości, to nie jest tak, ze zwinęły się małe biznesy, które nie dały radę przetrwać chwilowej zawieruchy z wysoka inflacja, a klienci poszli gdzie indziej?
maniek74 - @widmo82 zwyczajnie pytam, ja ci pisałem, co wynika z MOICH OBSERWACJI w j...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
@maniek74:
widmo82 pisze swoje obserwacje i sygnały: brednie
maniek pisze swoje obserwacje: najprawdziwsza prawda
widmo82 potwierdza swoje teksty danymi: brednie
maniek brnie daleje w gównie: jest super