Wpis z mikrobloga

Jestem w sumie ciekaw jak wyglądałaby burza na Twitterach czy jakichś portalach sportowych, gdyby w identyczny sposób na przykład Rudiger nadepnął tydzień temu Olmo. Za to po dzisiejszym meczu kompletna cisza XD Z mojej perspektywy Osimhen trochę pewnie od siebie dodał, ale kontakt na pewno był i w erze VAR'u już nie takie karne widziałem odgwizdywane. Kompletnie dziwi mnie to, że nie kazali sędziemu tego sprawdzić na monitorze, a co by tam Makkelie zdecydował to już tylko on sam wie.
#realmadryt #mecz
ObslugaRadomskiegoLotniska - Jestem w sumie ciekaw jak wyglądałaby burza na Twitterac...
  • 8
@ObslugaRadomskiegoLotniska: jeszcze żeby zachować transparentność, bo nie chodzi mi nawet o krzyczenie, że Uefalona i Laporta przekupił sędziego (ciekawe za co miałby to zrobić), bo Barca w pełni zasłużenie awansowała do ćwierćfinału, ale bardziej chodzi mi o sam fakt, że niektórym osobom nienawiść do Realu kompletnie przysłania oczy i gdyby coś takiego zdarzyło się w polu karnym śmietankowych, to krzyczeliby przez kilka tygodni o sędziach pchających Królewskich dalej. Tu powtórka z
ObslugaRadomskiegoLotniska - @ObslugaRadomskiegoLotniska: jeszcze żeby zachować trans...

źródło: GIgHUbiWAAAlEl2

Pobierz
@Kriten33: kurde, uprzedziłeś mnie jak pisałem komentarz do tego. No właśnie jak dla mnie nie faulował. Filmik który podesłałeś kończy się przed nadepnięciem przez Cubarsiego. Nigdzie nie widzę reszty tej powtórki, jedynie takie zdjęcie dalej znalazłem. Jak dla mnie to uznanie tego zderzenia stopami jako faul to już duża nadinterpretacja, jeszcze w tak spowolnionej powtórce.
ObslugaRadomskiegoLotniska - @Kriten33: kurde, uprzedziłeś mnie jak pisałem komentarz...

źródło: GIf9M1mWEAAAJG0

Pobierz
@Erimar: Cubarsi to tego "faulu" chyba za bardzo nie odczuł, w takim spowolnieniu wszystko wygląda na przewinienie, ale takich trąceń stopami to w trakcie meczu jest pewnie z kilkadziesiąt. Gdyby go Osimhen tą stopą w tym momencie docisnął, to oczywiście byłby stempel i faul. Jak dla mnie jeśli tu dyskutować to tylko albo faul na Osimhenie albo nic, ale to oczywiście moja interpretacja i możesz się ze mną nie zgadzać. Tak
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Ale czego Ty się tutaj doszukujesz xD Przecież gdyby ta sytuacja leciała w drugą stronę (w polu karnym Napoli), to Cubarsi pewnie by się wyłożył po tym skrobnięciu i sędzia by leciał do monitorka analizować potencjalnego karnego dla Barcelony i nawet nie mówię, ze po takim lekkim nadepnięciu by miał prawo gwizdnąć, ale o sam fakt, ze najpierw skrobnął Osimhen i cokolwiek działo się te ułamki sekundy później to było
@F1A2Z3A4: oglądałem tę powtórkę dużo razy, jak dla mnie Cubarsi to tam nawet nic nie poczuł to ciężko mówić o jakimkolwiek faulu. Jasne, może też nie patrzę obiektywnie bo jestem madrytczokiem, ale oglądam dużo tę piłkę, trochę sam w nią grałem i jak dla mnie na takiej powtórce na kilkukrotnym spowolnieniu prawie zawsze znajdziesz jakiś kontakt udem, stopą, ale to za mało żeby się przewrócić i odgwizdać faul.
Jak dla mnie