Wpis z mikrobloga

Cena też większa. Najwyższy poziom sklepu był moim zdaniem w śp. ALMIE


@Tom3kt: Nie powiedziałbym, że w almie był największy poziom. Jak dla mnie alma to były zwykłe delikatesy jakich kiedyś było bardzo wiele różnica jest taka, że mieli oni trochę lepszy marketing i nie było tego wszędzie.
Często kiedyś odwiedzałem Selgros i ceny były wyższe, chyba że coś się teraz zmieniło


@Tom3kt: Selgros jest tani dla ludzi którzy biorą na fakturę. Ogólnie nie wiem jak jest teraz bo w sumie dawno nie byłem, ale kiedyś tam trzeba było mieć kartę żeby wejść i to była hurtownia bardziej taka w której się osiedlowi sklepikarze zaopatrywali na przykład.
Zazwyczaj biorę w Lidlu i jest tam bardzo dużo śmieci które trzeba wycinać. Niestety termin do jutra to nie kupię


@Itslilianka: Również zazwyczaj kupuje w lidlu i paradoks jest taki, że od kiedy zaczęła się ta wojna cenowa zauważyłem, że kurczak jest lepszy a do tego swojego czasu zrobili cenę, że chyba po 8-9 zł za kilo był coś takiego w każdym razie.
tak. Karkówka też była po 10 zł za kg xd jest dobrej jakości i wolę tam niż w biedrze ten taki w folii, ale no ty wygląda to dużo lepiej


@Itslilianka: Nie wiem. dla mnie biedronka ogólnie nazwijmy to bardzo dyplomatycznie jest bardzo ''specyficznym'' sklepem od jakiegoś czasu. Idziesz do biedronki chcesz coś kupić taniej a tam się okazuje, że taniego chooja bo może i jest 40% taniej przy zakupie 2
  • 0
@Tom3kt no haczyk był w tym że Lidl i biedronka miały wojnę cenową. Widziałeś w tych czasach połówkę, nawet najpodlejszej wódki za 9.99? Albo Tatrę za 1.29? Tak sobie przyciągały klientów że u nich najtaniej ( ͡º ͜ʖ͡º)