Wpis z mikrobloga

Używa ktoś regularnie bieżni w domu ? Zastanawiam się nad kupnem bo lubię spacery, a nie zawsze mam chęć wychodzić.
Biorąc pod uwagę, że pracuje często na home office I przez 16h dziennie siedzę wydaje się to być sensownym rozwiązaniem.
Jedyny minus ewentualna głośność.

#odchudzanie
  • 17
@teslamodels: bieżni nie, różowa chciała, ale bałem się ze nas sąsiedzi na dole zayebia. Orbitrek kupiłem i jest super, masz różne nastawy trudności i ponoć więcej mięśni pracuje.

Bieżni np. sam bym nie używał, a z orbitreka korzystam często i po 15 minutach wyglądam jakbym spod prysznica wyszedł.
@teslamodels @shitman6 Bullshit. Bieżnia w domu jest zajebista, codziennie #!$%@?. Imo nie warto przepłacać, kup coś do 1k żeby się kręciło i tyle.
Na bieżni mam ciepło, równe tempo, słucham se muzy, pałę blanta, przeglądam wykop, filmy, na upartego mogę nawet grać na kompie
A jak robisz coś cięższego jak bieg to wskazujesz od razu pod prysznic a nie wracasz spocony z trasy
Bieżnia jest najlepsza bo nie wymaga dużej uwagi, prędzej
@teslamodels: nie musi chudnąć, kupiłem bo chciała coś do treningu w domu, ja też nie mam z czego chudnąć, ale lubię po treningu wskoczyć na orbitrek i się spocić.

Używamy od ponad miesiąca, ale patrząc po ilości potu po zejściu z niego to warto kupić taką zabawkę. Fajne to, bo puszczasz sobie w tle jakiś lekki film, albo rozmowę i lecisz z tematem, najlepiej jakimiś interwałami

Właśnie ze względu na głośność
@teslamodels: Też mam, to się chyba chodźnia nazywa XD, jakiś walkingpad A1 z firmy KINGSMITH , kupiony powystawowy jeszcze przed covidem i dalej śmiga. miałem chodzić codziennie a wychodzi jakieś 2 razy w tygodniu ale to i tak dobry wynik.

Sam też mam Home Office i takie spacerki 2 km/h dobrze wchodzą na jakiś calla i długich spotkaniach, szybciej nie proponuje bo ciężko się skupić i jeszcze do tego coś napisać
@teslamodels kingsmith walking pad r1 lub r2. Nie rozpędzisz się tak, ale możesz złożyć na pół i odstawić połówkę, jak masz mało miejsca w domu. Jak wyciągniesz rączkę do góry to masz 2 wieszaki na ubrania.