Wpis z mikrobloga

@kaczan34: Ja mowie o "Zachodzie". Konkretnie to nawet Niemcy czy Francja. Dwa tygodnie temu bylem w jednej przetapialni metali. I wozki z goracymi kadziami wlasnie tracily kilka centymetrow przyczepnosci na tylnych kolach. Niemal jak na tym filmiku. Stad moje nieco obcesowe stwierdzenie.
(Ja zawalu dostawalem za kazdym razem. XD)
Hihi.
Milego dnia Mireczek.
  • Odpowiedz
@Niedobry: pecha miał chłop strasznego, akurat linia miała działać ostatni dzień, a ja miałem ją rozebrać i zawieźć hydraulikę na firmę do remontu. Dał kartkę, i wlazł po coś do prasy. Drugi as nie zauważył kartki i puścił prasę. A to taka do betonu. Zgadnij, kto potem musiał przed rozmontowaniem maszyny śmierci umyć ją z krwi.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Bhpowiec jak by cię złapał na takiej akrobacji, to by Ci łeb przy dupie urwał.


@kaczan34: tak sobie mówią behapowcy. Mogą co najwyżej pogadać i wyciągnąć konsekwencje. Miałem takiego jednego znajomego behapowca, który twierdził, że "chodzi po zakładzie i ludzi ustawia", jak jakiś żandarm xD
  • Odpowiedz
@wfyokyga: wszystko sprowadza się do $$$
Nie ma kasy , nie ma pracy słaba gospodarka to ludzie ryzykują życie by mieć na chleb

W bogatszych krajach jest BHP, są narzędzia i nikt nie ryzykuje życia. Zawsze można zmienić pracę na inną za normalny hajs.

Ot wszystko koło $$ się kręci , wybrzydzać to można jak jest praca za fajny hajs.
  • Odpowiedz