Wpis z mikrobloga

@Zoyav: tak jak kupno czegokolwiek innego od kogoś z olx, trudno ocenić stan i trudno dokonać zwrotu, z komputerami masz alternatywę w postaci serwisów które sprzedają używki ale po serwisie, moim zdaniem lepiej skorzystać z tej opcji niż kupować od randoma, często jakaś krótka gwarancję dają.
  • Odpowiedz
@Zoyav: ja bym brał sprawdzony z gwarancją i paragonem jednak, przy małej różnicy w cenie to się moim zdaniem nie opłaca ryzykować a przy dużej tym bardziej bo to podejrzane, może kradziony czy coś.
  • Odpowiedz
@Zoyav: no to ja bym szukał gdzieś w takich serwisach jak wyżej pisałem, jakieś poleasingowe po sprawdzeniu itd. Przynajmniej ktoś to wyczyścił a taki używany 4 lata przez niewiadomo kogo niewiadomo gdzie, do czego i e jakich warunkach może się na śmietnik nadawać a nie do używania.
Już pomijając powyżej wymienione opcje kradzieży czy jakichś niespłaconych obciążeń, chociaż laptopów raczej chyba nie blokują jak telefonów.
  • Odpowiedz
@Zoyav: Może lepiej szperaj na Allegro Lokalnie, bo Allegro ma lepszy dupochron dla kupujących od OLXa. Ewentualnie szukaj na Allegro ofert od firm z używanymi, bo wtedy masz poprawny dupochron w postaci transakcji klient-firma.
  • Odpowiedz