Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie dzisiejsze mecze hokeja i jeden wpadł mi w oko:

Białoruś Extraliga Playoffy

Gomel - Yunost Minsk

Obecny stan rywalizacji: 2:3

Wg. bet365 start 16:30, wg. livesports start 17:30 (na B365 pewnie poprawią).

Typ: Over 5.5, kurs: 2.10 (b365)

Jest to 6 mecz tych drużyn w tej serii playoff. Drużyny grały ze sobą do tej pory 5 meczy i w każdym z nich padało minimum 6 bramek, kolejno:

11, 7, 9, 7 (6 w czasie podstawowym + 1 w dogrywce), 6

Mimo iż to może być ostatni mecz i zawodnicy Gomel mogą myśleć przede wszystkim o tym żeby nie stracić, to biorąc pod uwagę formę strzelecką obu drużyn i 5 ostatnich meczy, kurs wydaje się być bardzo fajny. Grałem ten typ w 4 wcześniejszych meczach i wszedł bez problemu.

Do waszej oceny pozostawiam zasadność moich przewidywań.

#bukmacherka #typdnia #ogracbuka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bit__: już wczoraj za wczasu obstawiłem to spotkanie. Póki co jeszcze mnie białoruski hokej nie zawiódł, ale zawsze może się okazać, że do czasu :)
  • Odpowiedz
@irish71: Jeśli chcesz grać hokej to zmień buka. Mam tam konto i tam jest jedno wielkie G (zero alternatywnych overów/underów m.in. dla NHL), brak linii na zwycięstwo razem z dogrywką/karnymi (a kursy na 1X lub X2 są tak słabe że nie warto grać), do tego bardzo mało linii. Polecam Ci bet365 do tego. (w razie czego służę referalem).
  • Odpowiedz
@Bit__: typ wygladal dobrze, ale potem spojrzalem na livesports i na tabele i stwierdzilem, ze moze nie wejsc, usunalem komentarz, ale nie chcialem Ci robic konkurencji podajac przeciwny typ bo to bez sensu :)
  • Odpowiedz