Wpis z mikrobloga

@banicjant997: akurat wiek szkolny to trochę inaczej działa. Nie wiem kiedy się wychowywałes, ale za moich czasów, może teraz jest inaczej, w szkole nie było dostępu do wody pitnej, woda z kranu była innej jakości niż teraz. Dzieciaki po wfie czy ogólnie cały dzień, nie mając drobnych, nie były w stanie kupić żadnej wody w sklepiku szkolnym i chodziły odwodnione cały czas spędzony w szkole. Dla mnie to było chore jak
@banicjant997: Ale to przepraszam której partii to materiały że polityka i bekazlewactwa? Bo chyba przegapiłem moment kiedy lisek.app założył komitet wyborczy i wszedł w koalicję z lewicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dyskryminacja mężczyzn w wielu aspektach (emerytura, wojsko, itd.) to ważny problem który trzeba poruszać, ale wypłakując się że jakaś apka zwróciła u siebie uwagę na problem w dostępie do produktów higienicznych wcale nie pomagacie sprawie xd
@caius_cosades: I pierdzielisz kocopoły bo akurat lewica zaraz po aborcji najwięcej o tym krzyczały, na wiecach, pochodach i marszach gdzie mialy tylko dostep do mikrofonu. Tak samo mozesz krecic beke ze jakies medium wciska temat polityczny w swoje kanały i że 'uhehehe załozyli komitet wyboczrczy" ale z jakiegos powodu takie info puszcza sie w eter dla oswojenia ludzi z tego typu debilizmami