Wpis z mikrobloga

Zostalo juz niedługo więc juz praktycznie widzę odliczanie przed oczami.pdk( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak stawiacie, będzie klapa bo to w końcu Netflix czy wbrew wszystkiemu uda się stworzyć coś ogladalnego? D&D byli spoko dopóki mieli co adaptować i problemy got wyszły kiedy musieli twórz coś samemu. Z jednej strony tutaj trylogia jest już napisana i jest świetna więc wystarczy się trzymać. Z drugiej dość mocne zmiany patrząc po trailerach więc jeśli oryginalny materiał bedzie na poziomie poprzedniej twórczości tych kolesi to będzie tragedia. Nie mam wysokich oczekiwań pomimo że książkę bardzo lubię, ale nawet jak to zmasakruja to chociaż cieszy mnie ze w tym samym miesiącu widziałem przełomową Diunę która trochę zaspokaja potrzebę dużego science-fiction ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#diuna #problemtrzechcial #netflix #premiera #seriale
jamajskikanion - Zostalo juz niedługo więc juz praktycznie widzę odliczanie przed ocz...
  • 8
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: pierwsza książka jest moim zdaniem bardzo łatwa do ekranizacji wystarczy żeby netflix nie przesadził z wokizmem. Tam nie ma praktycznie akcji i w sumie z tego można by było zrobić nawet film.

2 i 3 to już jest kosmos i ja nie wiem czy da się to zrobić dobrze bez wysokiego budżetu
  • Odpowiedz
@janciopan: myślę bardzo podobnie, pierwsza książka właściwie juz sama jest scenariuszem, wystarczy rozpisać dialogi na postaci i ona sama idzie scena po scenie. Ale widac Netflix postanowił "unowocześnić" co nieco.
  • Odpowiedz
Jak stawiacie, będzie klapa bo to w końcu Netflix czy wbrew wszystkiemu uda się stworzyć coś ogladalnego? D&D byli spoko dopóki mieli co adaptować i problemy got wyszły kiedy musieli twórz coś samemu. Z jednej strony tutaj trylogia jest już napisana i jest świetna więc wystarczy się trzymać. Z drugiej dość mocne zmiany patrząc po trailerach więc jeśli oryginalny materiał bedzie na poziomie poprzedniej twórczości tych kolesi to będzie tragedia.


@jamajskikanion
  • Odpowiedz
@barystoteles: najlepsze ze tutaj nic nie trzeba zmieniać doslownie ksiazke wystarczy podzielić na odcinki i wrzucić jak jest.

"nie mają pretekstu żeby coś wymyślać samemu"- cóż teoretycznie to samo mozna było powiedzieć o idiotach od wiedźmina ale wszyscy wiedzą ze netflix lubi sobie "ulepszyć i unowocześnić" to co jest dobre.
Zmiany widoczne na zwiastunie nie wskazują zbyt dobrze. Wygląda to jakby chcieli przyspieszyć akcję książki i zrobić ja bardziej w
  • Odpowiedz