Wpis z mikrobloga

Dawniej czlowiek jezdzil na #rower bo to lubiał, byl w mniejszosci, teraz nastala moda plus potencjalne zakazy dla samochodow zwiekszą baze uczestników 2 kółek, poza tym dochodzi jeszcze w modzie stawianie rowerzystów w zlym swietle i skłócanie jednych uczestników ruchu na drugich. Odbierają nam radosc nawet w tym aspekcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
@italia__ ja pamiętam czasy jak nie było metra ścieżki rowerowej w moim województwie, początek lat 00, w zasadzie nikt wtedy nie używał roweru do rekreacji; jeździły dzieci na rowerach z komunii i dorośli na składakach do sklepu lub roboty, można było przejechać kilkadziesiąt kmów i nie spotkać nikogo na rowerze. Samochodów też było z połowę mniej. Nikt na nikogo nie szczekał.
  • Odpowiedz
@italia__ Powiem ci że jak w zeszłym roku wróciłem na rower, ostatnio jeździłem w latach nastoletnich.

To pomijając wojenki kierowcy vs rowerzyści, to strasznie denerwuje mnie elitaryzm tej grupy ludzi, w pewnych grupach gardzenie tanimi rowerami, tańszymi gadżetami etc.

Jako że moja wkrętka na rower była dość losowa i jeszcze połączyła się z tym że lubię sobie grzebać, naprawiać modyfikować to szukając różnych informacji na temat wymian elementów, bądź naprawy często musiałem
  • Odpowiedz