Wpis z mikrobloga

Największym przegranym dzisiejszej gali jest cuckoldinho, ćwiczy MMA z profesjonalistami od wielu lat a dostał wpierd*l od ćpuna i alkoholika który jedyne z czego zasłynął to to, że umie tańczyć niczym pofetowany seba a jeszcze dwa lata temu kładł wykończeniowki w chatach na zlecenie ale się wybił na tiktoki. Zresztą ten Lizak to #!$%@? warty już z najmanam pokazał, żeby przez 3 rondy nie potrafić uwalić największego przegrywa we frikach tylko wskakiwac mu na plecy na pozycję żółwia pewnie trener Mirek tak na niego skacze i mu się udzieliło #famemma
quaz2020 - Największym przegranym dzisiejszej gali jest cuckoldinho, ćwiczy MMA z pro...

źródło: temp_file2722538256621397905

Pobierz
  • 28
@quaz2020: #!$%@? to śniadanie mnie #!$%@?. Dodam, że szon zrobił mu takie żarcie "Na walentynlki", czyli na specjalną okazję XDDDDDDD Ja #!$%@?, niedosmażona jajecznica, suche chleb dla konia, picia już nie dostał. :D Tak polskie szony rozpieszczają swoich facetów XDDDDD #!$%@? mnie ten obrazek niemiłosiernie. Ciekawe co żre w zwykłe dni.
@WhiskeyIHaze chłopie ale to jest spieprzone danie, jakieś krewetki przesmażone bo skurczyły się do rozmiaru fistaszka i zalane wodnistym sosem na kilka cm wysokim. Do tego chleba tyle że cukrzyca gwarantowana. Chcesz pokaże ci swoje krewetki :D