Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #kredythipoteczny
Hej. Wiem, że męczę już trochę pytaniami o kredyt ale może to dlatego że boję się wadzić oszczędności życia i zostać z zerem na koncie. Jednak gdy się zdecydowałem na gotówkowy 80tys to kooega podpowiedział, że może spróbować wziąć 2 kredyty po 40tys i patrząc szacunkowe kwoty to wychodzi do oddania 2x mniejszą kwotę w odestkach. Przykładowo kalkulator wylicza mi 80tys na 105tys do oddania a gdybym wziął dwa kredyty 40tys na połowę okresu to wychodzi suma 12tys odsetek. Czy jakiś bank udzieli mi kredytu gdybym jeden już miał? Czy ktoś stosuję coś takiego?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AdvisoryLyrics: Jak weźmiesz jeden kredyt na krótszy okres, to będzie jeszcze taniej, o jakieś np. opłaty dodatkowe. Im krótszy okres spłaty, tym mniej zapłacisz odsetek. Okres spłaty kredytu zależy od twojej zdolności (każdy bank ma też jakieś minimum). Jak nie będziesz mieć zdolności na jeden większy, ale krótszy kredyt, to raczej mało prawdopodobne dostać dwa osobne na taki sam krótki okres czasu. Dostaniesz jeden krótszy, a drugi pewnie musiałby być
  • Odpowiedz
gotówkowy 80tys to kooega podpowiedział, że może spróbować wziąć 2 kredyty po 40tys i patrząc szacunkowe kwoty to wychodzi do oddania 2x mniejszą kwotę w odestkach.


@AdvisoryLyrics: Suma odsetek będzie identyczna jeśli będą to kredyty na tych samych warunkach i na ten sam okres.
  • Odpowiedz