Wpis z mikrobloga

Ja napiszę tak:

1. Kupiłem dostęp na clout mma 1, ze względu na fatalną jakość transmisji napisałem reklamację żądając twardo zwrotu pieniędzy- pieniądze zwrócili.

2. Kupiłem dostęp na clout mma 2, również fatalna jakość transmisji i ta sama historia- pieniądze zwrócili.

3. Clout mma 3- nie kupowałem dostępu, nie oglądałem nie legalnie, raczej byłem zrezygnowany po poprzednich dwóch doświadczeniach.

4. Clout mma 4- kupiłem dostęp ze względu na walkę Najman Murański, która ogromnie rozczarowała ze względu na pajaca Najmana. Tu nie mam pretensji do clouta, oczywiście to ucięcie transmisji było frajerskie, ale nie składam już reklamacji, bo mam to w dupie, nie chce mi się już z nimi użerać.

W przyszłości na pewno już nie kupię dostępu, ponieważ raz że mam z cloutem negatywne doświadczenia a dwa już żadna walka nie wywoła we mnie takich emocji, Najman Murański to był crem de la crem, oni się naprawdę nie nawidzą, w przeciwieństwie do żałosnych ustawek np. Jóźwiaka z Ciosem.

Daję sobie defitywnie spokój z cloutem, czy to na transmisjach legalnych czy nielegalnych- ogólnie amatorka.

#cloutmma #famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@Menel94 "Jeżeli dla was wydanie raz na jakiś czas 40 zł na rozrywkę to jakiś wielki problem, to może zastanówcie się nad swoim życiem i pomyślcie co zrobić by zarobić trochę godniej. Zrozumcie że dla większości ludzi to są jakieś śmieszne, nic nie znaczące pieniądze" Skoro to takie śmieszne nic nie znaczące pieniądze to po #!$%@? się prosisz o zwrot za każdym razem jeszcze się tym szczycąc jaki to jesteś wielki cwaniak
  • Odpowiedz
  • 0
@JuanCerveza: Nie widzę tu jakiejś sprzeczności, płacę za transmisję to wymagam godnych warunków. Jeżeli nie są spełnione to składam reklamację, oczekując zwrotu pieniędzy, nie wiem czego tu nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@JuanCerveza: To po co w ogóle się wypowiadasz na ten temat jak nie oglądasz, nie rozumiem tego. Temat jest raczej dla tych co oglądają i za to płacą i oglądają na streamie nie płacąc za to, a nie dla tych co w ogóle nie oglądają.
  • Odpowiedz
@Menel94 Jeśli już chcesz wiedzieć to wyskoczyła mi ankieta przy przeglądaniu na yt i jak zobaczyłem ten płacz w komentarzach to byłem ciekaw co piszą na wykopie, a tu jeden z pierwszych postów to ten Twój i się trochę oburzylem ale już mi przeszło xD
  • Odpowiedz