Wpis z mikrobloga

nie mam #!$%@? sil juz. od prawie tygodnia mecze sie z tym #!$%@? #kucoin zalozylem tam konto, bo mozna bylo tam kupic xmr, wplacilem kase, kupilem monero, jakas idiotyczna 24h blokada sie wlaczyla, trzeba czekac. w kolejny dzien chce je wyplacic, nie da sie, bo mozna tylko handlowac na #gielda xmr, wiec sie #!$%@? i wzialem zmienilem xmr na usdt i uznalem ze ide na inna gielde i wyplacilem wszystko na #exodus. adres, wszystko sie zgadza, ale nie doszlo bo oni maja te cale usdt na jakims #!$%@? swoim blockchainie. a nie na eth, znalazlem jakis poradnik, zeby wyciagnac privatekeys z exodus i wrzucic je do #metamask. nic to nie dalo.. mial ktos kiedys podobny problem?

#kryptowaluty
  • 8
@innv: zawsze kupowalem na binance, ale bodajze 18.02 wzieli i #!$%@? xmr od siebie. to jest kpina z tymi #!$%@? kryptowalutami, zlikwidowac to w piozdziec xd to w tej chwili to sie juz nawet do spekulacji nie nadaje. daje sobie dwie rece uciac, ze przelewajac te ltc to oplata z 4353% pozniej bede musial czekac na xmr tez conajmniej 20minut w jedna strone, a z tymi #!$%@? od kucoin to sie
@TeKNoRbErT: co ty bredzisz.

XMR używa się tylko do jednego, i nigdy nie powinno sie go kupować na giełdzie - gdzie jest się zweryfikowanym przez KYC.

daje sobie dwie rece uciac, ze przelewajac te ltc to oplata z 4353%


to byś stracił ręce ¯\(ツ)/¯

Kupując krypto za 100$ robiąc swapy na XMR trację coś koło 20-50 centów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@innv: ja nic nielegalneigo nie robie, widzialem tylko ze kurs idzie w gore, wiec inwestuje. :)

Miałem jakieś zaćmienie wcześniej, trzeba bedzie wyslac na portfel, kiedy one tam dojda, przeslac je spowrotem na giedlde i dopiero zmienic na XMR

hmm moze lepiej olac to monero? od polowy lutego kupuje to xmr xd kupilem centralnie przed tapnieciem w dol, sorry odwolujemy wszystko, teraz koslawa gielda, a teraz to ;))
TeKNoRbErT - @innv: ja nic nielegalneigo nie robie, widzialem tylko ze kurs idzie w g...

źródło: Screenshot 2024-03-10 at 16-49-48 FixedFloat Natychmiastowa giełda kryptowalut

Pobierz