Wpis z mikrobloga

@Gabaryt: ja się nie znam i zawsze grałem na klawiaturze ale chętnie bym spróbował na padzie tylko też nie wiem jaki wybrać, myślałem nad tymi od Xboxa
  • Odpowiedz
  • 0
@80kg: poczytałem trochę opinii czy to na x-komie czy na jednej z aukcji alegro i zasadniczo niema nic negatywnego na jego temat co może zastanawiać że za tak niską cenę tak idealny sprzęt, tez nigdy nie miałem do czynienia z pad'ami i ciekawi mnie czy nie ma zrywek przez łączność bezprzewodową
  • Odpowiedz
  • 0
@Ralphs: pady od xbox'a takie lepsze sa nieco droższe nie chcę na pierwszy raz wywalać takiej kasy nie wiem czy mi gra na tym ustrojstwie podejdzie i czy zaraz nie wyląduje na stałe w szafie
  • Odpowiedz
@Gabaryt: Moje doświadczenia z tym chińskim szmelcem. 8BitDo Pro 2, po miesiącu elektronika nawalała tak że nawet nie dało się grać po kablu, i gdyby nie życzliwość sprzedawcy na Allegro to bym dalej miał tego elektrośmiecia. Kupiłem to ścierwo tylko dlatego że żal mi było kasy na pada Xbox od MS.

W końcu kupiłem tego od Xboxa, choć jak już go odebrałem to była zajebista promocja na stronie MS na murzyński
  • Odpowiedz
  • 7
@Gabaryt jak nie podejdzie to dużo łatwiej sprzedać takiego od Xboxa niż 8bitdo.
Poczytaj sobie na Reddit jakie ludzie mają problemy z tymi padami(8bitdo) w kwestii łączności i wytrzymałości analogów, stick driftu i martwych stref na triggerach.
Pad od xboxa jest królem padów tak samo jak szczupak jest królem wód i nie podlega to dyskusji( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Gabaryt: Ogólnie polecam pada 8bitdo. Ale lepiej dorzuć stówę do wersji z sensorami efektu halla.
Sam mam i jedyna wada to taka że ma layout nintendo. Ja jestem przyzwyczajony i naciskam tak jak trzeba, ale jak nigdy wcześniej nie miałeś pada to może być problem
Gdzieś taniej na pewno można znaleźć
https://www.x-kom.pl/p/1106125-pad-8bitdo-ultimate-bt-pad-pc-ns-white.html

Widzę, że na koniec kwietnia wyjdzie wersja z layoutem xboxa. Może poczekaj?
https://www.amazon.de/-/pl/dp/B00TY8UR2K/
  • Odpowiedz
@Gabaryt: 8bitdo robi dobre kontrolery. Jednak obejrzyj sobie kilka minut filmiku poniżej i odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz kupić kontroler z potencjometrem zamiast czujniku efektu halla. Ja np już nigdy takiego kontrolera nie kupie, mam dwa driftujące kontrolery od xboxa w szufladzie. Kupisz taniej ale się #!$%@? i zacznie driftować. Ja liczę, że mój pociągnie trochę.
frutson - @Gabaryt: 8bitdo robi dobre kontrolery. Jednak obejrzyj sobie kilka minut f...
  • Odpowiedz
  • 0
@frutson: oblukam ale wszystko to skomplikowane w latach 80'mając naście lat sam sobie reanimowałem joystick za pomocą żyletek i działało to wiecznie
  • Odpowiedz
@frutson: Tyle co mu po gałkach z efektem Halla jeżeli 8BitDo i tak przyżydzi na wszystkim innym i mu zacznie nawalać elektronika albo coś innego #!$%@??

Jak już to niech zada sobie pytanie czy chce pada który ma sporo udokumentowanych problemów z łącznością, czy pada który ma tradycyjne analogi którym kiedyś wyrobi się drift. Ja zdecydowanie wolę mieć coś co działa pewnie, a 8BitDo tego nie oferuje. No i ergonomia pada
  • Odpowiedz
@Gabaryt 8bitdo robi bardzo dobry sprzęt. Nie ma sensu wywalać kasy na tego od xboxa, który moim zdaniem jest za duży. Może dlatego ze zawsze wolałem te od ps.
  • Odpowiedz
Nie ma sensu wywalać kasy na tego od xboxa, który moim zdaniem jest za duży


@OldBull: To że masz małe chińskie rączki to nie problem pada od Xboxa. Z resztą obecna forma pada od Xboxa wywodzi się od pomniejszonego pada do pierwszego Xboxa, zrobionego na rynek azjatycki gdzie mieli właśnie takie małe rączki, a obecny pad jest mniejszy od tego od X360 i od następcy Duke'a. No i mnóstwo dzieci pyka
supra107 - >Nie ma sensu wywalać kasy na tego od xboxa, który moim zdaniem jest za du...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107: powiem tak nie byłbym sobą gdybym czegoś nie zakombinował jako że znajoma pracuje w pewnym programie ankietowym w którym uczestniczę napisałem do niej czy jest szansa dodania tego rodzaju sprzętu do ich oferty wymiany punktowej i się udało mam tam zgromadzonych trochę pkt więc je wymienię na tego złoma jak to piszesz jeśli się nie sprawdzi to wiele nie stracę prócz roku zbierania i wypełniania ankiet jeśli okaże się jak
  • Odpowiedz
@supra107 nie mam za dużych. Piłkę do kosza normalnie trzymam jedna ręka, ale nie mam jak bochen chleba (przy wzroście 191).
Wole od ps, bo to moja pierwsza konsola :)
  • Odpowiedz