Wpis z mikrobloga

@wypocinyproductions:
To trzeba myśleć gulką a nie głową, żeby komuś na słowo zaufać z przelewem na adres bankowy XD

O ile bonzo faktycznie źle wpłacił, to dobrze że to poszło do urzędu skarbowego a nie w jakieś prywatne ręce gdzie by przepadło na amen i byłoby -800 na koncie i wpłata 1500zł która poszła #!$%@? wie gdzie XD
  • Odpowiedz
@wypocinyproductions: Dzięki Ci za ten skrót.

Bodykrajst nie jest z mojej bajki, ale w stosunku do Tigera zachowuje się z klasą na którą ten w ogóle nie zasługuje. Ba, myślę że gdybym był na miejscu Bodiego nie potrafiłbym tak trzymać fason (zwłaszcza po lufie, czy pięciu) jak on to robi podczas rozmów z tą ucką małpą.
  • Odpowiedz
@inverted08: tiger to jest zwykły odpad ludzki. #!$%@? margines społeczny bądź człowiek który jedynie co robi to zużywa tlen. Najgłupszy człowiek w galaktyce drogi mlecznej. Zwykły śmieć.
  • Odpowiedz
@wypocinyproductions: jak dooglądałem do fragmentu z przelewem to jawnie rykłem w ekran ze śmiechu xD menel taki haker, a zamiast sprawdzić nr konta w internecie i stronkach w rodzaju "biuletyn informacji publicznej", przeklepał nr konta od kogoś na tzw. "gębę" z wiadomości tekstowej. Winszuję czujności i salda kredytowego do spłaty. Niewykluczone, że owe saldo się jeszcze powiększy, bo nawet jeśli to faktycznie nr konta bankowego łódzkiej skarbówki, to chwilę im
  • Odpowiedz