Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej mircy, pisze do was z pewnym probleme.
Zaznaczę ze nie jestem zadnym programista. Tyle co liznalem w internecie to moje. Ale do sedna. Piszę bota do metina, jakos tak wrocilem na server prywatny i sobie lowie rybki. Stwierdzilem ze napisze w pythonie swojego fishbota.

Obecnie stoje na tym ze mam napisany cały w sumie program. Klikam guzik, program żzera robaka i rzuca wędką w wode na spacji. Nastepnie oczekuje pojawienia sie okienka z lowieniem no i klika odpowiednio. Caly program potem zapętla się.

Ale mam jeden problem, nie wiem jak go rozwiązać. Mianowicie jak program uruchomie np w menu logowania to widze ze jest klikane 1 i spacja. Jak odpale czat w grze - rowniez widze ze pojawia sie 1 i spacja po tym. Ale jak juz zamkne okienko czatu i uruchomie skrypt - dupa. Nie ma wziecia robaka i zarzucenia wedki.
Jak to rozwiazac? Prosze o wskazowki.

#python #programowanie #cheaty #programista



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Ps; wlasnie te wziecie robaka i zarzucenie wedki odpowiednio przypisane jest do 1 i spacji. Czyli jak uruchomie skrypt np na czacie gry to wyskakuje "1 " a jak gra sama jest i powinna brac robaka z hotkeya ktory dopisany jest do 1 i spacja jako zarzucenie to nie dziala ;/

  • Odpowiedz