Wpis z mikrobloga

#dyskopatia

Wrzucam rezonans do oceny.Wydaje mi się,że wszystko wskazuje na wypukliny.przy kliku kręgach.Na razie czekam na opis lekarza,ale możę wy ze swojego doświadczenia moglibyście coś o tym powiedzieć? ostatni dolny krąg wygląda chyba najgorzej.Mam pogłębioną lordozę lędźwiową od urodzenia.Obecne objawy to lekki ból w krzyżu i czasem drętwienie nogi.Da się wyjśc z tego rehabilitacją na tym etapie.Zdjęcie poniżej
pracze-odrzenskie - #dyskopatia 

Wrzucam rezonans do oceny.Wydaje mi się,że wszystko...

źródło: kręgosłup

Pobierz
  • 6
@pracze-odrzenskie delikatne uwypukliny, wazniejszy jest opis i czy sa dolegania do nerwów e.w stenozy. Ten rzut malo pokazuje. Jesli chcesz najlepiej skonsultować swoj przypadek to ogarnij konsultacje neurochirurgiczna, oni sami ogladają plytę bez opisu. Fizjoterapie ogarnij. Pociesze Cie mam duzo gorzej, jeden dysk na 5mm, trzy kolejne na 3-3,5 z doleganiem do nerwu. Poskladalo mnie tak że na kolanach chodziłem. Mija 2,5 miesiaca od zdarzenia. Od miesiaca fizjo i jest coraz lepiej.
@xyz_xyz Drętwieje mi noga z rana przy posiedzeniu na toalecie,wydaje mi się jakby była minimalnie słabsza od drugiej.Po kilku godzinach siedzenia lekko boli mnie w krzyżu,ból coś jak zakwasy.Dźwignąłem siatkę z zakupami tydzień temu i nadal mnie pobolewa więc w końcu poszedłem na rezonans i masz ci placek.