Wpis z mikrobloga

Tak jak mówiłem jakiś czas temu,że teraz Ci wszyscy migranci muszą gdzieś mieszkać,co jeść,mieć opiekę zdrowotną itd. także inflacja mieszkaniowa,żywieniowa urośnie

Długo nie musiałem czekać na takie informacje -jedno z źródeł
https://www.newsweek.com/california-dream-all-housing-undocumented-migrants-1876368

Nieudokumentowani migranci mogą otrzymać BEZPROCENTOWĄ pomóc w zakupie domów.Migranci mogą wkrótce uzyskać łatwiejszy dostęp do zakupu domu zgodnie z propozycją przedstawionych w Kalifornii.
Wnioskodawcy ubiegający się o California Dream for All Shared Appciation Loan „nie zostaną zdyskwalifikowani wyłącznie ze względu na status imigracyjny wnioskodawcy
Założony w 2023 roku, aby pomóc zarabiającym o niskich i średnich dochodach kupić własny dom, program oferuje kwalifikującym się nabywcom pożyczkę zaliczkę o wartości do 20 procent ceny zakupu. Pożyczki oferowane w ramach programu nie nalicza odsetek i nie muszą być spłacane w miesięcznych ratach.

Zamiast tego pożyczkobiorca spłaca pierwotną kwotę pożyczki plus 20 procent wzrostu wartości domu po jego sprzedaży lub refinansuje się hipotekę
"Społeczne i ekonomiczne korzyści posiadania domu powinny być dostępne dla wszystkich" niewłaściwe jest wykluczanie ludzi z korzyści płynących z programu California Dream for All Fund tylko dlatego, że są nielegalnymi imigrantami.

@3k1m: Tak jak mówiłem 2 dni temu na temat akcji realty,jeszcze nie wszystko stracone,argumentowałem to właśnie migrantami.

#gielda #polityka #ekonomia
  • 4
@3k1m:
Daj spokój to jest jakiś cyrk
Tak jak pisałem w 2022 roku,żeby zapomnieć że będzie cacy,to będzie kontynuowane do całkowitego wydrenowania gospodarki,a ludzie wszystko potracą.Teraz niebawem znowu podnoszenie stóp i większe raty,ile to ludzie wytrzymają,gdzie już od jakiegoś czasu widzą światełko w tunelu,bo się nasłuchali oszołomów,że inflacja spada
Z resztą trzeba być ignorantem,żeby nie widzieć dokąd to zmierza,albo nie mieć nic wspólnego z ekonomią
Przecież ostatnio Powella yebali przed Kongresem,że
@Questorius:
Czy podnoszenie stop to chyba nie do końca pewne. Ogólnie to inflacja, jakby się bardziej wgłębić jest falowa, więc bardzo prawdopodobne, że będzie odbicie. Generalnie to sporo ostatnio anomalii. Jakie masz teraz swoje osobiste typy, jeśli chodzi o inwestowanie?
@3k1m:
Nie wiem czy śledzisz moje wpisy,ale ja już od ponad 2 miesięcy mówię ,że obniżki o ile w ogóle będą (bo w nie nie wierzyłem)
to będą tylko i wyłącznie ze złych powodów.Znam te ich bajki co opowiadają.Przecież nie można w ogóle mówić społeczeństwu że jest cacy (kiedy nie jest) bo wtedy ludzie słuchają tych bredni z telewizora i np. bukują wycieczki,albo chodzą na koncerty (ceny za oglądanie tych oszołomów