Wpis z mikrobloga

Pytanko do ludzi, którzy siedzą lepiej w temacie #stalker
Przeszedłem sobie w styczniu czyste niebo i dwa dni temu zakończyłem zew prypeci z modem sgm 2.2 + gunslinger.

Ściągnąłem dziś Anomaly 1.5.2 i doznałem lekkiego szoku. Grając 15 minut miałem już dość. Rozgrywka wydaje się jakby bardziej drewniana i taka trochę martwa? przez co daje wrażenie mało intuicyjnej i nudnej. Pierwsze wrażenie było mocno średnie, ale może warto jakieś inne mody do tego wrzucić lub zacząć inną część?

#pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: w true nie grałem, ale za to spędziłem kilkadziesiąt godzin w gammie. Polecam. Fabuła jest całkiem spoko. Wygląda pewnie o wiele lepiej niż anomaly. I dość sporo stalkerów łazi po zonie więc nie miałem poczucia, że jakoś pusto jest. A wybór broni i pancerzy też jest duży. No i spoko się strzela.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowy_michal nie potrzebuje ultra grafiki, bo to jest najmniej ważna sprawa, ale przechodząc z Zew na Anomaly miałem wrażenie, jakby animacje, poruszanie, strzelanie było cofnięte kilka lat xD

Cała reszta wygląda dość ciekawie, BARDZO rozbudowane ustawienia, ale nazwijmy "grafika" mnie odrzuca. Spróbuję coś pokminic z modami lub przejde na Gamma
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: jedyny sub mod jaki mogę do anomaly polecieć to deselation, dodaje modyfikacje broni jak z tarkova, tzn broń jest w pełni modularna.
Prócz tego grałem jeszcze z modem który pozwala przyjmować zadania przez pda
  • Odpowiedz