Wpis z mikrobloga

pozdrawiam #play. Byłem u nich klientem 8 lat. W 2016 podpisałem umowę na 2 lata, gdzie płaciłem 75 zł za dwa numery, które miały po 10GB internetu. Na tamten czas - spoko oferta. Po 2 latach umowa przeszła na czas nieokreślony. W tym czasie miałem raz/dwa razy do roku telefon od nich z nową ofertą, która była mniej korzystna od tego co mam xd. Jeszcze żona czasami musiała dokupywać pakiet 10GB za 15 zł. Faktura prawie 100 zł za dwa numery.

Zebrałem się - przeszedłem do #nju, gdzie mam po 60GB internetu (po pół roku 120GB) na dwa telefony i będę płacić połowę tego co w PLAY. Wczoraj podpisałem umowę. a #njumobile w moim imieniu wypowiedział umowę w PLAY jakoś 2 dni.

Dziś dzwoni PLAY całe na biało. za 50 zł dwa numery i po 30GB internetu dla stałych klientów. xd

Gdybym dostał taką ofertę wcześniej, pewnie bym został w PLAY, bo nie chciałoby mi się za paru złotych zmieniać oferty (mimo tego, że trochę gorsza niż w NJU). więc jeśli ktoś ma w PLAY te ofertę co ja i jest leniwy, że nie chce się zmieniać sieci to śmiało możecie im powiedzieć o ofercie dla stałych klientów.

drogie #play - pazerność nie popłaca i wcześniej reagować.
  • 8
@5rapol5: Opiszesz krótko jak wygląda proces zmiany operatora w tym przypadku? Nju nie ma fizycznych punktów - wszystko przez internet czy może da się to załatwić w Orange?
  • 0
@klepacz: wszystko online. gdy zaczynasz uzupełniać formularz warto napisać na czacie na stronie. Odpowiadają bardzo szybko.

1. Ty uzupełniasz formularz
2. NJU wypowiada umowę z sieciąco masz
3. Przyjeżdża kurier z umową - podpisujesz
4. Później zakładam, że z końcem wypowiedzenia moja karta SIM przestanie działać. Wsadzam karte SIM od NJU, którą przywiózł kurier i będzie tam mój numer.
@5rapol5: zastanawiam się nad przejściem z Orange flex na nju tylko nie mogę znaleźć czy w nju jest opcja stworzenia kopii karty jako esim do zegarka. Możesz to sprawdzić w aplikacji? Chodzi o to aby druga karta esim miała ten sam numer co fizyczna karta.